Radio Zlín Vás zve v PROSINCI do divadla a na koncerty

25.11.2014 | kategorie: KKUH, Radio Zlín, Úvod
kkuh2013

Radio Zlín Vám přináší divadlo a koncerty v Klubu kultury Uherské Hradiště pro měsíc Prosinec.
Kompletní program si můžete stáhnout také ve verzi v PDF nebo WORD. Více informací na www.kkuh.cz

Opět se blíží oblíbený halový turnaj tříčlenných družstev v pétanque – O POHÁR STAROSTY MĚSTA UHERSKÉ HRADIŠTĚ.
Uskuteční se v sobotu 6. prosince od 9:00 v KD Sady – registrace hráčů proběhne o hodinu dříve – tj. v 8:00.
Přihlásit se můžete zde: http://stribrnekule.cz/old/prihlasky/prihlasit.php
Více informací zjistíte zde: http://www.kkuh.cz/cz/akce-o-pohar-starosty-mesta-uherske-hradiste-27

Program následujícího dne patří těm nejmenším – v neděli 7. prosince 2014 si mohou v Klubu kultury zatančit a zazpívat s Míšou Růžičkovou v pořadu ZPÍVÁME A TANČÍME S MÍŠOU http://www.kkuh.cz/cz/akce-zpivame-a-tancime-s-misou-popleteni-certici-21.

úterý 9. 12. 2014 přiveze Dagmar Bláhová na prkna Klubu kultury slavné představení Eve Ensler MONOLOGY VAGÍNY (hrají: D. Bláhová, M. Sajlerová a J. Asterová nebo A. Polívková) -http://www.kkuh.cz/cz/akce-monology-vaginy-20.

Přijměte také již nyní srdečné pozvání na vernisáž v chodbě Reduty – výstavu obrazů a fotografií Miroslava Břečky a Jitky Kovandovéhttp://www.kkuh.cz/cz/akce-miroslav-brecka-obrazy-jitka-kovandova-fotografie-72 – výstava bude zahájena 12.11. v 17:00 a k vidění bude až do 12. 12. 2014.

13.11. si nenechte ujít příjemnou jazzovou záležitost v rámci cyklu JAZZ V REDUTĚ – Michael „Patches“ Stewart a AMC Trio -http://www.kkuh.cz/cz/akce-michael-patches-stewart-a-amc-trio-93 – jako obvykle v 19:30 v Redutě.

Přihlaste se (své rodiče, prarodiče) na AKADEMII TŘETÍHO VĚKU… čeká je spousta zábavy, zajímavé přednášky, výlety. Série volnočasových aktivit pro seniory vznikla v roce 2001. A3V se formovala do současného uceleného projektu ještě několik let. Výsledkem je profesionální populárně naučný kurz. Senioři si rozšiřují své znalosti v blocích odborných přednášek z oblasti historie, literatury, geologie, astronomie, geografi e a dalších oborů. Průkazky na školní rok 2014/2015 si můžete vyzvednout v 1. patře Jezuitské koleje na Masarykově náměstí.

Více informací o termínech a dalších podrobnostech se dozvíte na www.kkuh.cz.

Přejeme Vám příjemné kulturní zážitky s Radiem Zlín a Klubem kultury :)

Závěrem ještě pár tipů pro následující měsíce: