Oslavte 1. Máj s Radiem Zlín – FOTO

24.04.2014 | kategorie: Akce s Radiem Zlín, TEST, Top novinky, Úvod
DSC_2674

1.5.2014 ve 13.00 hod. ve Zlíně odstartuje průvod 1.Máj dle Baťovských tradic, kdy právě v tomto roce oslaví 90.let od prvních oslav!!

Vedle Baťova institutu ze strany do areálu bývalého Svitu.

Sraz na seřadišti pro všechny účastníky 12.20 hod!

Letošního výročního průvodu se budou účastnit jak dechové orchestry s mažoretkami, tak i tanečníci kluby, sportovní kluby, klub veteránů a široká veřejnost. Letos také dáváme možnost v průvodu netradičně prezentovat svou firmu či společnost. Průvod je otevřený i akčním lidem, kteří jsou pro každou srandu a chtějí se zúčastnit. Pro všechny účastněné platí pouze jedno pravidlo, a to že se musejí zaregistrovat na info@1majvezline.cz

Trasa průvodu:

Na seřadišti se hlaste prosím včas, bude hodně účastníků tak abychom to stihly všechno uspořádat. Každý soubor dostane svého průvodce, který s kapelou půjde a dostane také ceduli s názvem souboru.

POZOR!! Seřazení na náměstí Míru ve Zlíně:

Jako první přijedou veteráni a zaparkují auta před radnicí.

Po příchodu průvodu na náměstí Míru vás povedou nositelé úvodní cedule. Účastníci budou procházet před pódiem a obcházet náměstí, jak je vyznačené na obr. kde na ně vyjde místo tam se zastaví a otočí směrem k pódiu a zůstanou stát na místě, než přijde celý průvod! NEBUDOU SE ROZCHÁZET!! Po příchodu celého průvodu moderátoři slavnostně přečtou všechny účastníky průvodu.

Při příchodu každého souboru na náměstí bude soubor moderátory představen při procházení před pódiem a řečeno o něm pár drobných zajímavostí. Po příchodu posledního souboru dostane prostor na poděkování primátor města Zlína a hejtman Zlínského kraje. Poté budou mít účastníci průvodu rozchod a na pódium bude pokračovat program dle scénáře.

Po ukončení programu na náměstí bude pokračovat v klubu ŠachMat  AfterPárti za doprovodu živé kapely.

Program – 1. Máj – nám. Míru
Program – 1. Máj – průvod

A jak to vypadalo tento rok? Podívejte se na fotky. VIDEO připravujeme :-)