Nadšené mládí se spojilo pro křehké stáří – Fashion show Dotek 2014

28.03.2014 | kategorie: DOTEK obchůdek a poradna, Držíme s Vámi, Novinky, Radio Zlín
fsd4

Ano, i tak by se dal nazvat projekt studentů UTB ve Zlíně, kteří zorganizovali velkou Hlavním cílem bylo získat peníze pro neziskovou organizaci Centrum zdravotní a sociální pomoci Dotek ve Vizovicích, která se stará o seniory a klienty s Alzheimerovou chorobou. charitativní módní show s dražbou originálních oděvů.

Výtěžek z dražby činil krásných 20 900,-Kč, přičemž Nadace divoké husy jej ještě zdvojnásobí – celkem se tedy podařilo získat 41 800,- Kč.

Díky této vysoké částce budeme moci pořídit elektrické polohovací postele, které bude možné si zapůjčit a tím zpříjemnit život seniorům, o které pečují jejich blízcí doma, v domácím prostředí.

Všichni, kdo se akce zúčastnili mi jistě dají za pravdu, že módní přehlídka a vlastně celá show neměla chybu. Je pro nás velmi milé a potěšující, že i mladí lidé mají zájem a touhu pomáhat našim nejstarším spoluobčanům.

Záštitu nad charitativním večerem převzala místostarostka města Vizovice Mgr. Zuzana Štalmachová a paní PhDr. Karolína Maloň Friedlová, jednatelka institutu Bazální stimulace a uznávaná mezinárodní lektorka, patronka společnosti Dotek o.p.s.

Velký dík patří hlavnímu sponzorovi a partnerovi večera Ondrovi Hrachovému, koordinátorce projektu Ivě Honzkové a jejímu týmu, Radiu Zlín za dlouhodobou mediální podporu, sponzorům a také všem, kteří se galavečera zúčastnili a tím podpořili dobrou věc – pomoc seniorům. Děkujeme