DASHA, Petr Bende a další vystoupí ve Zlíně

02.06.2014 | kategorie: Držíme s Vámi, Handicap, TEST, Top novinky
_Plakat_BK_2014_final

Radio Zlín podporuje pomoc potřebným, připojte se i vy a navíc si užijte báječný koncert. Přijměte prosím srdečné pozvání na čtvrtý BENEFIČNÍ KONCERT pro HANDICAP Zlín.

Koná se ve čtvrtek 19.6.2014 v Kongresovém centru ve Zlíně a tentokrát se vedle Filharmonie Bohuslava Martinů a kapely F-dur Jazzband představí tito zpěváci: DASHAPetr BendeZuzana SapárováRoland Hamaj, dále ZUŠ Zlín dětský a taneční soubor a také zástupci našeho sdružení. Diriguje šéfdirigent FBM Stanislav Vavřínek, slovem provede Martin Pášma.

Tento „benefiční večer bez bariér“ zahájí doprovodný program před Kongresovým centrem od 18,00 hodin a samotný koncert začíná v 19,00 hodin.

Předprodej vstupenek: pokladna FBM – 734 641 782, pokladna@filharmonie-zlin.cz a online rezervace na www.filharmonie-zlin.cz.

Výtěžek koncertu bude věnován sdružení „HANDICAP (?)“ Zlín a podpoří osobní asistenci pro vozíčkáře a seniory, dopravní služby imobilním a volnočasové aktivity klubu dětí a mládeže.

Záštity nad koncertem převzali hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák a primátor statutárního města Zlína MUDr. Miroslav Adámek.

Odkaz na událost na Facebooku - ZDE.