Benefiční přehlídka a tenisový turnaj osobností, Luhačovice – město zdraví a módy

21.05.2014 | kategorie: Držíme s Vámi, Korunka, Radio Zlín
modni-prehlidka-luhacovice-mesto-mody-a-zdravi

Již od roku 2002 pořádá Korunka Luhačovice každoroční benefici pod názvem Luhačovice – město zdraví a módy.

Letos probězhne slavnostní zahájení 23.5. v Kulturním domě Elektra v Luhačovicích. Hlavním bodem programu je charitativní módní přehlídka, které se zúčastňují slavné osobnosti z oblasti kultury. Cílem této akce je slavnostní zahájení lázeňské sezony a především podpora lidem, kteří to potřebují. Výtěžek z benefice je podle přísných pravidel rozdělen mezi malé děti a organizace, které o ně pečují.

Doprovodný program každoročně zajištuje velký charitativní tenisový turnaj osobností, hudební show a další zábavné aktivity, které probíhají 24.5. na lázeňských kurtech v Luhačovicích. Jeho součástí budou tradičně také ukázky IZS ČR. Můžete zde vidět zásahy hasičů, policistů, ale i horolezců, výcviku psů, koní. a děti se přitom můžou dozvědět zpoustu zajímavého.

Ročník 2012 moderoval Martin Dejdar společně s Halinou Pawlovskou. Lidé tak viděli charitativní módní přehlídku již tradiční akce nazvané Luhačovice – město zdraví a módy, kterou připravuje KORUNKA LUHAČOVICE. Vystoupil také Jaroslav Lambor či Kristína. Na mole lidé viděli modely Zuzany Bottkové nebo P.P. mode.