Vyzpívejte si rockový nášup!

15.05.2013 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
Kabat

Ve Slušovicích na letišti „Bílá hlína“ se 25.5. 2013 uskuteční rockový festival, jehož hlavním hostem bude skupina KABÁT, která je považována odbornou i laickou veřejností za nejlepší skupinu na českém trhu a je zároveň držitelem ocenění ankety „Český slavík“ v kategorii skupina roku. Na festivalu vystoupí taky další skvělé skupiny – LEGENDY SE VRACÍ, ALKEHOL, TRAKTOR, ARAKAIN, WALDA GANG, KONFLIKT, DOGA a KOSOVCI. Festival otevře své brány 25.května ve 12:00 hod. Program startuje ve 13. hodin. Další informace hledejte na www.festivalslusovice.cz.

Radio Zlín pro vás opět má vstupenky! Pište na email soutez@radiozlin.cz a do svého emailu krom svého celého jména a telefonního čísla také napište, kterou skladbu od Kabátů nebo Arakainů zvládnete zazpívat do vysílání Radia Zlín. Na základě Vašeho emailu Vám zatelefonujeme a nahrajeme Váš pěvecký pokus. Nejodvážnějším a nejzajímavějším „zpěvákům“ pak věnujeme dárky nebo vstupenku na festival!

Radio Zlín – rádio, které vás rozezpívá!

Info k některým účinkujícím na „Bílé hlíně 2013″:

Skupina Kabát tak sice nepřijede do Zlínského kraje v rámci turné Banditi Di Praga po 30 letech, ale užijeme si ji alespoň ve Slušovicích na festivale.

Potěší nás i ARAKAIN, který v loňském roce oslavil třicet let své existence a absolvoval velké výroční turné s Lucií Bílou. Zcela žhavou novinkou je další obrazově-zvukový disk, tentokrát zachycující největší koncert uplynulého roku. Právě tomuto DVD náleželo turné, které v těchto dnech Arakain ukončili a už se chystají na účinkování v rámci festivalů po celé republice.

Od party Alkehol uslyšíme ve Slušovicích zejména songy z aktuální desky “Do bezvědomí“, kterou Alkehol pokřtil letos v lednu.

Partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003. Během svého koncertního bloku přehrají LEGENDY ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím – od Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona až po Green Day.