Sobotní fesťáček ve Zlíně

11.06.2013 | kategorie: Novinky, Radio Zlín
Fesťáček 2013_web

Sobota plná zážitků a vystoupení – zdarma uvidíte 22.června ve Zlíně několik vystoupení na akci Fesťáček 2013, na kterou zve Centrum služeb postiženým Zlín, o.p.s.|
Myšlenka založit každoroční open air setkávání intaktní společnosti s občany se zdravotním handicapem se v naší organizaci zrodila před pěti lety a počet příznivců se každým rokem zvyšuje. Letošní, tedy již V. ročník Fesťáčku, přátelský pro všechny věkové kategorie, nabídne ve svém jednodenním programu pestrou skládanku hudebních kapel (Blue Tone Band, Žlutá ponorka acoustic rock, Side Effect), světovou premiéru divadelního představení klientů sociálních služeb Sněhurka a sedm trpaslíků, chybět nebudou atrakce pro děti (skákací hrad, hasičské soutěže, bodypainting, tvarování keramiky apod.) a vystoupení tanečnic Orientální taneční školy Jana. Mezi největší lákadla pak bude bezpochyby patřit autogramiáda zlínských hokejistů, ukázka středověkých tanců Vere Gratia a vystoupení hráčů na africké bubny Monimba. Všichni se můžete také zapojit do společného bubnování se skupinou Rytmus pro život – Drum circle. Tím pravým ukončením večera bude závěrečná fireshow skupiny Mementomori .

Zajištěna je rozmanitá nabídka občerstvení, na své si přijdou i vegetariáni. Zabavit se můžete v areálu organizace již od 11:00 hod., kdy se otevře pomyslná fesťáčková brána, hlavní program začíná v odpoledních hodinách. VSTUP ZDARMA ! Všechny důležité informace najdete na domovských stránkách www.cspzlin.cz. Pokud byste tedy náhodou nevěděli nebo se rozhodovali, jak příjemně prožít sobotu 22. června, vydejte do Centra služeb postiženým Zlín, o.p.s. na ulici Mostní (trolejbus č.4 – směr Podhoří – zastávka Topolová).

Bližší program: Fesťáček 2013

Sobota 22.6.

11:00 Úvodní slovo moderátorky Jany Hlaváčové Radio Zlín

11:30 Tai-ji Zlín sestava Chen – starý styl www.taiji.zlin.cz

12:00 Orientální taneční škola Jana vystoupení tanečnicwww.orientalnitance.com

13:00 Rytmus pro život – Drum circle příležitost i pro Vás si společně zabubnovat! www.rytmusprozivot.cz

14:00 Divadlo Ergo – Sněhurka a 7 trpaslíků světová premiéra divadelního představení

14:30 Porta Temporis a Berendal www.porta-temporis.cz  www.berendal.cz středověké tance a historický šerm

15:15 Blue Tone Band jazzrock www.zus.zlin.cz

16:00 Autogramiáda zlínských hokejistů Petr Holík, Jakub Sedláček, Petr Zámorský

17:00 Žlutá ponorka acoustic rockskladby Beatles,  Simon&Garfunkel, Blue Effect …

19:00 Side Effect rocková kapela www.freemuzic.cz/side-effect

21:00 Mementomori ohňová show www.mementomori.cz

MoNimba afroband www.rytmusprozivot.cz