ROZTANČENÁ ZIMA

18.03.2013 | kategorie: Radio Zlín, Top novinky
roztancene_zima

Hity z Radia Zlín vás zaručeně roztančí! Navíc si za své taneční kreace můžete vyhrát i „kurz tance“  zdarma! Pošlete nám na email soutez@radiozlin.cz roztančenou fotku. Vyfoťte se při tanci např. na některém plese a zapojte se do hry! Kreativitě se meze nekladou, proto se neostýchejte a předveďte své umění! Fotky, na kterých jste zachyceni při tanci, posílejte do Radia Zlín až do konce března 2013. Vyhodnocení proběhne na Velikonoce, kdy ve vysílání Radia Zlín odměníme autory nejlepších příspěvků. Krom poukazů na kurzy tance získáte také balíky parádních CD.

„Taneční lekce“ věnuje do soutěže Dance Studio Starlight – www.starlightdance.cz (Dlouhá-Zlín a Mostecká-Vsetín).
Pořádá kurzy pro všechny věkové kategorie, pro páry i jednotlivce. Zaměřuje se především na sportovní tanec (standardní a latinskoamerické tance), na klasický balet a jazzbalet.
Pořádá také taneční soutěže, víkendová soustředění, tančírny a tzv.open class, to jsou hodiny, které jsou přístupné pro kohokoliv bez nutnosti návaznosti na předchozí kurzy.
Moto Dance Studia Starlight je „Staňte se i Vy taneční hvězdou, povedeme Vaše kroky“. Pro ty nejtalentovanější jsou určeny výběrové skupinky. Ke každému účastníku kurzu přistupují profesionálně a individuálně – tím je zaručena zpětná vazba mezi frekventanty a lektory.
Spolupracuje se základními a středními školami, pro které pořádá taneční kurzy , zakončené převážně polonézou na školním plese.
Součástí Dance Studia je také STARLIGHT DANCE TEAM, který vystupuje se svými formacemi, show a sólovými ukázkami na plesech a společenských akcích.

Tuto fotku nám poslala Gabriela ze Slavičína a máme pro ni dárek!

Gabriela_Slavicin

Tuto fotku nám poslala Stanislava ze Zlína a máme pro ni dárek!

Stanislava_Zlin

Tuto fotku nám poslal Eduard a máme pro něj dárek!

Eduard