Rozdáváme radost!

13.05.2013 | kategorie: Akce s Radiem Zlín, Novinky
aukce

Sledujte aukci na portálu Aukro.cz, kde se budou dražit věci od Lucie Bílé (mezi nimi dvě parádní bundy, které stály tisíce a pro Lucku to byly velmi oblíbené a vzácné kousky, ale přesto se jich ve prospěch Vaška ráda vzdala), taky věci, které věnovaly další známé tváře, jako třeba Václav Noid Bárta, Kamil Střihavka, Bára Basiková a další. Nakoupíte na aukci na Aukro.cz a potěšíte nejen sebe, ale také Václava Herzingera, který po pádu ochrnul. Aukce probíhá za velké podpory Korunky Luhačovice – www.korunkaluhacovice.cz.

Pomáhejte spolu s námi! Možností je více – věnujte do bazárku (jehož výtěžek pomůže Vaškovi) trička, CDčka, fotky s kapelama nebo i knihy o muzikantech. Prostě věci, které by  mohly ještě někomu posloužit.  Kdo si je pak bude chtít koupit, dá za ně libovolnou cenu a tato plná částka půjde na dobrou věc.

Podpořte spolu s námi Václava Herzingera. Je mu  23 let a bydlí v malé vesnici Kokory,  kousek od Přerova. Dne 26.12.2011 spadl z výšky 4 metrů na hlavu a celý život se mu rázem obrátil vzhůru nohama. Ochrnul na celé tělo a je celoživotně odkázán na elektrický invalidní vozík a na pomoc jiných. Kvůli svému  handicapu má Vašek  problém při dopravě k lékařům, za studiem a tak vůbec. Potřeboval si pořídit auto upravené pro vozíčkáře,  neměl  na to ale dostatek finančních prostředků. Se splátkou auta bychom mu mohli pomoct my všichni.

Kromě aukce můžete přispět i do „Bazárku“:

Korunka Luhačovice, Radio Zlín a ROCKMAX podpoří  Vaška v jejich nelehké životní situaci. Lucie nám věnovala pár svých rockových kousků, které si budete moci zakoupit v našem bazárku, do kterého můžete přispět i vy svými značkovými věcmi, které by se mohly někomu jinému hodit.

Jedná se o charitativní bazar značkového oblečení a módních doplňků. Ceny za značkové zboží budou začínat na 150,- Kč/kus. Pokud ale zákazník sám uzná, že vybrané zboží má daleko vyšší hodnotu, může věnovat na charitu i vyšší obnos. Platby budou přijímány pouze v hotovosti.

Výtěžek z prodeje získá Václav Herzinger. Osudným se mu stal pád na hlavu z lešení ze čtyřmetrové výšky, po němž zůstal zcela ochrnutý.

Co smíte do bazaru darovat?

S radostí přijímáme veškeré zboží luxusních značek (například Benetton, H&M, Guess, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, apod.). Do bazaru můžete darovat nejen oblečení, ale také kabelky, tašky, batohy, šátky, čepice či módní doplňky. Podstatný je dobrý stav, vypraný a čistý vzhled darované věci. Zboží musí být zabaleno v igelitové tašce či sáčku. Přijímáme dětské, dámské i pánské zboží.

Kam můžete zboží do bazaru odevzdat?

Zboží do bazaru budeme přijímat od pondělí 20. 5. 2013 do středy 22. 5. 2013 (nepřetržitě v recepci) vLuhačovicích – Lázeňských hotelech Miramare, Bezručova ulice 338.

Další sběrná místa naleznete ve dnech od pondělí 20. 5. 2013 do úterý 21. 5. 2013:
Zlín – Květinářství Halka Adamová, Školní ulice 3054 (9:00-18:00)
Uherský Brod – Studio Miriline, Nerudova 297 (9:00-18:00)
Uherské Hradiště – Bytový textil a doplňky Štěpánka Šáchová, Mariánské nám. 127 (od 9:00-18:00)

Kde se bude zboží nabízet a kdo ho bude prodávat?

Darované věci se budou prodávat na Bazaru Korunky Luhačovice ve čtvrtek 23. května 2013 od 11:00 do 18:00 v prostorách Domu kultury Elektra v Luhačovicích. Odpoledne zboží zákazníkům nabídne spousta známých osobností, z nichž některé samy darují některou z věcí. Rolí prodavačů se zhostí mimo jiné i hokejisté PSG Zlín.

Ve čtvrtek 23. května v Domě kultury Elektra v Luhačovicích proběhne Dobročinný bazar značkového oblečení a módních doplňků, ze kterého bude také část věnována Vaškovi. Předání se uskuteční v pátek 24. 5. na akci Módní přehlídka. Jako hosté přijali pozvání Josef Pavlušík (vítěz Československo má talent), Alex Dowiš, Adriana a LuděkSobotovi, Josef Alois Náhlovský, Pavel Nový nebo Martin Dejdar, který celým večerem provází. Všechny potřebné informace najdete na webu Korunky Luhačovice.

Moc děkujeme všem, kteří se rozhodli věnovat nějaký ten předmět do Bazárku. Nashromážděné předměty budeme prodávat a také vybírat např. 23. května 2013. Bližší informace se dozvíte z vysílání Radia Zlín, případně pište na promo@radiozlin.cz.

Další podrobnosti a podmínky naleznete v příloze níže.

WORD Smluvní podmínky dobročinného Bazaru Korunky Luhačovice

Co