Máme lístky! YAMATO – The Drummers Of Japan

13.03.2013 | kategorie: Radio Zlín
YAMATO2013-3

YAMATO – The Drummers Of Japan
„Rojyo“ – The Beat On The Road 20th Anniversary Tour

Zbrusu nový program k 20ti letům existence nejslavnějšího bubenického souboru světa!

Získejte lístky ZDARMA od Radia Zlín na zlínský koncert 22.3. v Kongresovém centru ve Zlíně! Sledujte ranní vysílání Radia Zlín, ve kterém Petr rozdá vstupenky na jedinečnou show Yamato.

Japonský bubenický soubor YAMATO je proslulý a ani u nás, v ČR už ho není třeba více představovat! Téměř všechna show, která s nimi agentura Pragokoncert na jaře 2008, 2009, 2011 a 2012 po celé ČR naplánovala a odjela, byla beznadějně vyprodána a bubeníci svým energickým, fascinujícím vystoupením doslova a do písmene české publikum nadchli. Jejich strhující show Heartbeat „Shin-on“, „Matsuri – Fiesta“ či „Gamushara – The beat of Courage“ byla naprosto jedinečným zážitkem a soubor sklidil ohromné ovace.

Vyprodané sály jsou vždy tím nejlepším impulsem a inspirací k neustálému zlepšování a tréninku, a také k tvorbě nových představení. Bubeníci ve své domovské vesnici Nara v japonských horách poctivě cvičili a zdokonalovali tělo i ducha, aby byla jejich nejnovější, rázná a neuvěřitelně silná show „Rojyo – The beat on the road“ dovedena k naprosté dokonalosti!

Na jaře 2013 se bubeníci vydávají na další mega turné po ČR! Čeká nás 9 neuvěřitelných show! Bubeníci opět slibují nezapomenutelný, inspirující a velmi intenzivní zážitek. Prožijete s nimi až pohádkově jemnou a čistou odezvu padajícího deště, přes rytmické, veselé pasáže dýchající radostí ze slunce, ze hry a ze zdravého pohybu až po silnou, běsnící bouři excelující v zběsilosti mládí. Přidejte se na cestu rytmu a radosti ze života.

YAMATO a jejich skvělá bubenická exhibice 9x v ČR:

Více info na: http://www.pragokoncert.com/20121109_yamato.html