FANTASTICKÁ ZIMA S RADIEM ZLÍN

25.01.2013 | kategorie: Radio Zlín, Top novinky, Úvod
roztancene_ples

Pojďte s námi na ples, do divadla nebo na hory! Rozdáváme vstupenky na jedny z nejlepších akcí regionu. V sobotu 16. února proběhne ve sportovní hale v Hluku „Vinařský ples“. Na akci zahrají např. Kumpanovi muzikanti, Mistříňanka, Cimbálová muzika Stanislava Gabriela i cimbál Strýci. V rámci tomboly můžete získat také dovolenou v Thajsku nebo čtyřkolku. O vstupenky na „Vinařský ples“ soutěžíme začátkem února na vlnách Radia Zlín – stačí bedlivě poslouchat (zejména před polednem :-) ) a ve vhodnou chvíli napsat do sms boxu na 721 838 858.

Ve vysílání nabízíme také skipasy na Machůzky – http://www.skiarealmachuzky.cz/.  Areál je v současné době schopen nabídnout 100% zázemí pro celou rodinu. Zdatnější lyžaři mohou zkusit vyžití na nejdelším vleku Zlínského kraje Tatrapoma H 130 o délce 1024m a přepravní rychlosti až 3,9m/s  a samozřejmě adekvátní sjezdovce, kdežto začínající lyžaři mají k dispozici o víkendu vlek Tatrapoma F 12  o dělce 350m v samostatné části areálu, ideální pro děti a méně zkušené lyžaře či snowboardisty. Přijďte si užít kouzlo večerního lyžování ve  středu, pátek a sobotu v době od 18 do 21 hodin.

Skipasy rozdává v Radiu Zlín Wendy ve své rubrice LifeStyle!

 

Konec ledna jsme si zpříjemnili také soutěžemi o předplatné do Městského divadla Zlín. Vidět pak můžete to nejlepší z české i světové dramatické tvorby:

J. Kander – J. Stein – F. Ebb: ŘEK ZORBA
Fekar – Štindl – Taussiková: PALUBNÍ DENÍK HANZELKY A ZIKMUNDA
J. Steinbeck: O MYŠÍCH A LIDECH
Burton Lane- J. Voskovec – J. Werich: DIVOTVORNÝ HRNEC
F. Kožík: NEJVĚTŠÍ Z PIEROTŮ

Předplatné do Městského divadla Zlín rozdáváme posluchačům Radia Zlín až do poloviny února. Podrobnosti o našich soutěžích se dozvíte ve vysílání Radia Zlín a také na facebooku Radia Zlín.

Připravujeme také skvělé dárky pro zamilované Valentýny! :-)