9.2. Duhový bál plný barev s pohádkou a tancem

01.02.2013 | kategorie: Radio Zlín
duhovy_bal_web

Na zábavnou akci s názvem „Duhový bál“ zve rodiče s dětmi společnost Aktivně životem a Centrum pro rodinu Zlín. Kulturní rodinné odpoledne se koná 9. února v hlavním sálu Interhotelu Moskva ve Zlíně. Těšit se můžete na pestrý program plný her, dětskou diskotéku, vystoupení taneční skupiny Effect Proof, soutěže
o zajímavé ceny a pohádkové divadelní představení. Celým odpolednem budou malé i velké návštěvníky provázet duhové víly počasí.

Video z duhového bálu 9.2. 2013

Duhový bál pořádá letos poprvé společnost Aktivně životem, která se ve Zlíně zabývá volnočasovými aktivitami a vzdělávacími projekty především pro rodiče s dětmi. „Chceme navázat na dlouholetou tradici karnevalů, které ve Zlíně každoročně pořádá Centrum pro rodinu Zlín. Protože financí je v neziskovém sektoru stále méně, rozhodli jsme se letos jít cestou spolupráce a akci uspořádat společně,“ uvádí koordinátorka akce Michaela Straková ze společnosti Aktivně životem. Dle jejích slov se návštěvníci mohou těšit na zajímavý program plný soutěží a tance. „Bál je zaměřen tematicky, odpolednem budou malé i velké návštěvníky provázet duhové víly. Děti se dozví zajímavosti o počasí a při soutěžích mohou vyhrát např. vstupenky do zábavního parku Galaxie,“ dodává Straková. Dalším bodem programu je dětská diskotéka a vystoupení taneční skupiny Effect Proof. Návštěvníci se mohou také těšit na divadelní pohádkové představení.
Cílem rodinného odpoledne je nabídnout rodinám s dětmi i během zimních měsíců možnost aktivního trávení volného času. „Víme, jak je důležité, aby rodiče s dětmi trávili svůj čas. Duhový bál je dobrou příležitostí, jak získat společné zážitky a třeba i navázat nová přátelství,“ uzavírá Straková.

Další informace:

Duhový bál se uskuteční 9. února 2013 od 15 do 18 hodin v hlavním sále Interhotelu Moskva ve Zlíně (náměstí Práce 2512, Zlín, 1. patro). Vstupenky lze zarezervovat na telefonu 734 274 247, nebo na emailu aktivity@aktivnezivotem.cz.
Cena 50,- Kč za dítě, 80,- Kč za dospělého. Rodinné vstupné 250,- Kč.
Vstupenky v prodeji také přímo na místě. Více informací se dozvíte na uvedených kontaktech, nebo na internetových stránkách www.aktivnezivotem.cz.