Dětský den v Luhačovicích 23.6.

08.06.2013 | kategorie: Novinky, Radio Zlín, Top novinky
Deti

V neděli 23. 6. 2013 Vás OPĚT srdečně zveme na *Dětský den, plný zábavy a her..* Pořádaný v prostorách luhačovického hotelu Vega. Těšit se můžete na sportovní aktivity všeho druhu, hry, soutěže – prostě na hromadu legrace a zábavy, která nezklame žádné dítě od 0 do 99 let :o ). Pestrý program pro všechny od 10:00 do 18:00 hodin.

Užijte si s námi neděli ve venkovních prostorách hotelu Vega, který nabízí atraktivní prostředí s krásným výhledem na nedalekou Luhačovickou přehradu.

Pokud chcete  sobotu strávit nevšedním způsobem, udělejte si výlet na Luhačovicko. Čeká na Vás pestrý program pro všechny věkové skupiny!! Těšit se můžete na zumbu, laserovou střelnici, lanové aktivity, skupinové bubnování, malování na obličej, petanque, autogramiádu HC Zlín, beauty salon pro holky, projížďky na koních, dobroty a občerstvení.

O konání akce v případě nepříznivého počasí Vás budeme  informovat na webových stránkách a Facebooku RESORTU LUHAČOVICE.
Den dětí je stejně jako březnová Luhačovická zabijačka či srpnový Food Festival vždy společným dílem všech členů Resortu Luhačovice, tj. zástupců 5 hotelů, OREA Hotel Fontána, Vyhlídka, Vega, Pohoda, Augustiniánský dům, Městyse Pozlovice a Luhačovského Zálesi, o.p.s.,.