Dárky pro vás – i na Lucku Bílou!

18.03.2013 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
Lucie_Bila-WEB

Několikanásobná zlatá slavice Lucie Bílá se chystá do hlucké sportovní haly. Rok trvaly přípravy a domlouvání koncertu. Podle pořadatelů nemá Lucie Bílá žádné hvězdné manýry. Přesto se bude koncert v sobotu připravovat už od časného rána. Na stavbě pódia, přípravě aparatury a dalších organizačních věcech se bude podílet asi dvacítka lidí, kteří budou pracovat na dvě směny. Do Hluku dorazí dva kamiony aparatury.  Samotná zpěvačka přijede do Hluku okolo 14. hodiny a další čtyři hodiny budou probíhat zvukové zkoušky. Naše slavice chce mít vždy všechno perfektně připravené a nazkoušené. Poslední vystoupení Lucie Bílé na Slovácku se uskutečnilo zhruba před rokem v Březolupech. Nezapomeňte zkusit štěstí a napsat na soutez@radiozlin.cz o vstupenku na sobotní koncert. Nejpopulárnější česká zpěvačka Lucie Bílá, držitelka nespočetných hudebních cen, se po nedávných koncertech v Uherském Hradišti a s Arakainem v Březolupech opět vrací na Slovácko, aby ve sportovní hale v Hluku za doprovodu Petra Maláska s fanoušky prošla svým repertoárem. Koncert se uskuteční v sobotu 23. března od 19.00 hodin.

 

Radio Zlín pro vás chystá další parádní akce! Jaro přivítáme s fotoaparáty! Nejen, že nám stále můžete posílat své roztančené fotky (info ZDE), ale brzy se také dozvíte, jak získat zdarma focení v profesionálním ateliéru – vizážisté udělají krasavici z každé ženy! Za pár dní přineseme podrobnosti.

Potěšíme vás dárky na Dni Země (info ZDE). Na Velikonoce rozdáme „taneční lekce“, ale krom toho budou naše Velikonoce opět „senzační“ – dárky vám totiž věnuje prodejna „SENZA sport“. Poslouchejte Radio Zlín a vyhrávejte!

Ve hře budou v dubnu i vstupenky na koncert Bon Jovi v Praze…… UŽÍVEJTE SI ROZTANČENÉ JARO S RADIEM ZLÍN.