Czechtalent – finále

16.05.2013 | kategorie: Akce s Radiem Zlín, Úvod
czt_2013_finale_web

Finalista Česko Slovenské Superstar 2011 Martin Harich je jedním z potvrzených hostů osmnáctého ročníku hudební soutěže Czechtalent. Mladý zpěvák a skladatel, který se pyšní také titulem Objev roku 2011, se představí ve zlínském Velkém kině vůbec poprvé. Čerstvý držitel ceny TV Óčko za hudební videoklip roku a idol dívčích srdcí Martin Harich vystoupí na finále Czechtalentu v sobotu 25. května.

Letošní Czechtalent byl vyhlášen 1. února. Za vítězství v soutěži Czechtalent Zlín 2013 získá zpěvák nebo zpěvačka finanční odměnu 10 000 Kč, možnost natočení singlu v nahrávacím studiu Esorecording a sošku od sochařky Petry Vajdákové.

O vítězi budou i letos rozhodovat ti nejlepší zástupci české i zahraniční populární hudby, známé politické osobnosti a významní novináři. Letošní semifinále bylo velmi kvalitně obsazené a vyrovnané. Přesvědčit se o tom můžete 25.5.2013 od 19ti hodin ve Velkém kině Zlín.

Více najdete na :  http://www.czechtalent.cz

 

Do finále letošního ročníku postupují:

Hofman Marek
Horák Michal
Staněk Jan
Bílá Tereza
Dvouletá Kateřina
Fialová Barbora
Fišerová Karolína
Kasparová Sabina
Maňasová Ilona
Marjenková Alena
Martincová Veronika
Pančochová Vendula

Letošní semifinále bylo velmi kvalitně obsazené a vyrovnané. Porota neměla lehkou pozici v rozhodování a proto místo deseti finalistů, jsme se rozhodli poslat do finále dvanáct soutěžících. Všem, kteří nepostoupili do finále posílám vzkaz:  “Všichni jste skvělí zpěváci a proto nepřestávejte na sobě pracovat, těšíme se na vás příští rok.“ Prezident festivalu – Luděk Malár

Finále_plakát