Celebrity a značkové oblečení v Luhačovicích

21.05.2013 | kategorie: Radio Zlín
modni-prehlidka-web

Korunka Luhačovice ve spolupráci s Radiem Zlín charitativní třídenní akci na pomoc Vaškovi Herzingerovi. Vaškův příběh si můžete přečíst ZDE. Část peněz převezme rodina pětileté Emmy Koptákové z Uherského Brodu, která se narodila s autismem a psychomotorickou retardací.

23.5. DOBROČINNÝ BAZÁREK SVĚTOZNÁMÝCH ZNAČEK

Třídenní akce začíná 23.5. dobročinným bazárkem, kam můžete přinést své značkové oblečení a věnovat jej do bazárku. Zárověň tak na bazárku můžete zakoupit špičkové značkové oblečení za cenu, kterou si určíte sami. V bazárku budou modely Beáty Rajské, Pavlíny Pavlíčkové (PP MODE), Hugo Boss, Tom Tailor, Cerruti 1881, Replay, Escada, Giorgio Armani, Gant, Pepe Jeans, a spousta dalších světových značek, které by Vás jinak stály nemalé peníze. Výtežek z bazárku bude předán Vaškovi v rámci charitativní modní přehlídky v kulturním domě Elektra 24.5. v Luhačovicích. Na samotném bazárku budou prodávat také některé z osobností jako Beáta Rajská, Josef Alois Náhlovský, zástupci Radia Zlín, ROCK MAX a další. Pro PRVNÍCH 15, kteří nakoupí MINIMÁLNĚ za 2 000,-, čeká dárek v podobně luxusního šperku od značky Janett Van Thomaso!
Info o špercích zde: http://www.janettvanthomaso.cz/

Podrobné podmínky dobročinného bazárku naleznete ZDE.

24.5. CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Lucie Bílá se stala patronkou projektu aukce pro Vaška, kterou pořádá radio ROCK MAX ve spolupráci sKorunkou Luhačovice za podpory Radia Zlín na AUKRO.CZ ZDE, kde můžete získat oblečení, které věnovali do aukce Lucie bílá, Kamil Střihavka, Bára Basiková, Václav NOID Bárta a další. Celý projekt Lucie Bílá podpořila také na svém webuFacebooku. Výtěžek z aukce bude rovněž předán Vaškovi Herzingerovi na charitativní modní přehlídce 24.5., která se  uskuteční v domě kultury Elektra v Luhačovicích a kterou pořádá Korunka Luhačovice ve spolupráci s hokejovým týmem PSG Zlín a řetězcem lázeňských hotelů ROYAL SPA pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka.

Osnova večera:
Večerem provází – Martin Dejdar
Uvidíte kolekce – PP mode – 40 modelů
Martin Dejdar a Sobotovi
Zazpívá vítěz Československo má talent 2012 Josef Pavlusík
Kolekce – Miriam Janasová – 10 modelů
Výtvarník Alex Dowiš
Martin Dejdar, Veronika Záhorská, J. A. Náhlovský a hosté – předávání výtěžku Vaškovi Herzingerovi a dalším
Kolekce – Beata Rajská – 40 modelů

25.5. CHARITATIVNÍ TENISOVÝ TURNAJ OSOBNOSTÍ

Dne 25.5.2013 pořádá občanské sdružení KORUNKA Luhačovice také velký charitativní tenisový turnaj osobností „MIRAMARE cup“ na lázeňských kurtech v Luhačovicích. Jeho součástí bude i ukázka IZS ČR. Můžete vidět zásahy hasičů, policistů, ale i horolezců, výcviku psů, koní. Děti se můžou dozvědět, jak reagovat a bránit se šikaně. Proběhnou ukázky sebeobrany, první pomoci a spoustu dalších zajímavých ukázek a zásahů.. Celá akce je pojata v rámci preventivně výchovné činnosti a taktéž v oblasti požární ochrany.

Začátek je v 9:30 hod.  a předpoklad ukončení v 15:00 hod.