Buďte krásná v jakémkoliv věku!

21.03.2013 | kategorie: Radio Zlín
Promena

NECHEJTE SE ROZKVÉST! Užijte si jaro v novém rozkvětu! Z každé z nás může být půvabná květina. Přesvědčíme vás. Přihlaste sebe nebo svou známou (maminku, tetu, kamarádku, sousedku….) na „focení s Radiem Zlín“. Speciální tým složený z vizážistky, fotografky a módní stylistky z vás udělá opravdové hvězdy. Užijete si focení ve velkém stylu, focení, které je skutečným zážitkem, focení, při kterém se budete cítit jedinečná a dokonalá. Nevěříte? Také jsme nevěřily, a proto jsme to vyzkoušely! Podívejte se na fotky některých z Radia Zlín (nejsme žádné modelky ani mladice, ale kvalitní tým dokázal proměnit i nás :-) ).

Na Váš zážitek z focení pak může mít památku v podobě profesionálních fotografií:

Rozkveťte s námi do jara a napište na soutez@radiozlin.cz. Ozveme se vám a domluvíme podrobnosti. Před fotoobjektivem Veroniky Vlkové se zaručeně proměníte v krasavici. O vizáž se postará Renata Mejzrová. Podívejte se na https://www.facebook.com/vlkova.veronika a přivítejte jaro nově.

Grátis získáte rady od profesionálních vizážistů a pochopitelně sadu skvělých fotek. Na začátku dubna vybereme tři z vás, které se přihlásily do „jarního rozkvětu“. Profi focení zdarma dostanou ženy ve třech kategoriích: mladice (věk 10-25 let), mladá paní (25-45 let), starší dáma (45-85 let). Samotné focení se uskuteční v průběhu dubna 2013.

Inspirovat se můžete na stránkách: http://veronikavlkova.cz/ a http://www.pure-agency.cz/cz

Veronika_Vlková

Renata Mejzrova

 

 

 

 

 

 

 

 

„Žena může být vlastní vinou ve dvaceti nepůvabná, ve čtyřiceti okouzlující a celý život neodolatelná!“ – Gabriel Chanel.

V&R – spolupráce při tvorbě fotografie Veronika Vlková : FOTO a Renata Mejzrová:  VISAGE, make up a vlasový styling

Naše filozofie není člověka změnit, ale dát vyniknout přednostem, které již máte a možná o nich ani nevíte. Dokážeme Vám, že díky našim fotografiím se uvidíte v jiném světle. Umožníme Vám jiný pohled na sebe sama, který v běžném denním životě ani nevidíte.

Našim cílem je nejen profesionální přístup, ale chceme dokázat, že každý z nás může být při spolupráci s profesionály atraktivní a zajímavý. Snažíme se na každém najít jeho přednosti a vyzdvihnout je na fotografii. Užijte si s námi focení a možná změníte i svůj život:-) . Při tvorbě fotografie osob je nezbytná asistence vizážisty. Fotograf hlídá kompozici, světlo a stín… Profesionální vizážista se stará nejen o Váš vzhled ( make up, vlasový styling), ale asistuje při focení. Popravuje make up a vlasy, hlídá Vaše pózy, atd. Vzhledem k naším dlouholetým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout nadstardartní kvalitu za vynikající ceny. Naše práce je i naším koníčkem. Vzájemně se doplňujeme a jde nám nejen o profesionální přístup, ale i atmosféru při focení.

Zejména při focení aktů se snažíme o individuální přístup. Důležité je, aby se ženy uvolnily a na fotografii vyzařovala jejich vnitřní krása…