Bellydance night 2 s Radiem Zlín – Fotogalerie

29.03.2013 | kategorie: Držíme s Vámi, Radio Zlín, Top novinky, Úvod
img_1522

TISÍCE PODOB KRÁSY A LÁSKY aneb BELLYDANCE NIGHT

Na přání velkého množství diváků a veřejnosti, ale i těch, kteří se na akci jakkoli podíleli, jsme se rozhodly uskutečnit její reprízu – 6.dubna 2013 v 18.00 hodin.

Tentokrát v krásném prostoru auly UTB , večer bude obohacen nejen novou výpravou, ale také i účastí dalších vyjímečných hostů.

Jedním z nejvzácnějších bude opět ( na četná přání diváků) fantastický egyptský tanečník Osama Mimi Farag se svým nezapomenutelným vystoupením, představí se nám tanečníci standartních a latinskoamerických tanců skupiny Starlight, vystoupí známý a populární Charles Burton a vrcholem celého večera bude akrobatické vystoupení skupiny DUO OGOR.

Dále diváci uvidí cca 80 tanečnic z taneční školy Oriana, ve věku od 4 do 60ti let, taneční skupinu Belly dance group Aphrodite, která má na svém kontě spoustu benefičních večerů, ale také novou mladou skupinu Nefertity, Orianadance group a jiná taneční seskupení. Celý tento večer bude zajímavou přehlídkou světových tanečních stylů.

Na tomto programu se podílí velmi široká skupina lidí, kteří na svém tanečním umění pracují ve svém volném čase pod vedením Oriany – Marie Vaněčkové.Velmi aktivní je nejen skupina předškolních dětí či dospělých,ale hlavně tzv.teenagerů,kteří zde mají velké vyžití především v těch jimi žádaných moderních směrech – např MTV a ZUMBa dance.

Skupiny tanečnic a tanečníků se také velmi často a úspěšně účastní veřejných kulturních programů, benefičních akcí a soutěží.

Fotografie z minulého roku si můžete prohlédnout ZDE.

Fotografie pořídila naše hudební šamanka Veronika Mandincová :-)