6.2. Darujte krev a zachraňte životy

01.02.2013 | kategorie: Držíme s Vámi, Korunka, Radio Zlín, Úvod
web

„Záleží nám na životech druhých…“

KORUNKA LUHAČOVICE připravuje na středu 6. února 2013 akci nazvanou Daruj Krev s Korunkou Luhačovice, hokejisty PSG Zlín a Radiem Zlín.

V tento den mohou dárci přijít již od 6 hodin do transfuzní stanice Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, kde jim bude odebrána krev. Dárci mohou do nemocnice přicházet celé dopoledne, až do 12 hodin.

Občanské sdružení KORUNKA LUHAČOVICE podporuje především nemocné či handicapované děti a sociální slabé rodiny ze Zlínského kraje. Kromě benefic iniciovalo také veřejnou sbírku na podporu nemocného Davida Fibichra, který trpí vážnou nemocí motýlích křídel. Více informací o aktivitách i možnostech pomoci naleznou zájemci na www.korunkaluhacovice.cz.

Pokud jste se této akce s Korunkou Luhačovice nezúčastnili v minulém roce, kdy se do zlínské transfuzní stanice k dobrovolnému dárcovství krve přihlásila řada nových dárců krve ale také dárců do registru dárců kostní dřeně, podívejte se, jak to probíhalo minulý rok, kdy byla hostem a partnerem akce také Bára Basiková, která rovněž darovala krev: ZDE