17. 10. Rocková Olomouc S Tarjou Turunen

24.09.2013 | kategorie: Radio Zlín, Top novinky, Úvod
rock_ol

Podzim v Olomouci bude opět ve znamení kvalitní hudby. V rámci pátého ročníku Rockové Olomouce vystoupí ve Sportovní hale Univerzity Palackého královna metalu Tarja Turunen, bývalá frontmanka slavné finské skupiny Nightwish. Olomouc tak bude jediným městem v České republice, které letos zpěvačka navštíví v rámci světového tour k nově vydanému sólovému  albu.

Kromě Tarji se na Rockové Olomouci představí i vítěz hudební soutěže Rocková Olomouc.  Její finále nás čeká 11. října v olomouckém Jazz Tibet Clubu. Do tohoto ročníku se přihlásilo celkem devět kapel, z nichž dvě přijedou do Olomouce ze Slovenska: Ganja Haze z Pardubic, The Erotic Beast´s z Olomouce, On The Way z Bruntálu, Bumbrlíci z Pomerančové Zahrady z Přerova, Still Bleeding ze slovenské Nové Dubnice, Tristana ze slovenské Považské Bystrice, Fantajm z Olomouce, Wild Hunters z Hranic a Simply Fight z Brna. O vítězi rozhodne porota v čele s primátorem statutárního města Olomouce Martinem Novotným.

Ve Sportovní hale Univerzity Palackého Tarja vystoupí ve čtvrtek 17. řijna od 20:00 hod. O podrobnostech se dozvíte ve vysílání Radia Zlín a chystáme pro vás taky soutěž o vstupenky!