ZUBR YUZU A PÁRTY RÁDIA ZLÍN !

17.07.2012 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
zubr-yuzu-limeta

Radio Zlín letos slaví 20té narozeniny a k narozeninám věnuje svým posluchačům další dárky! Oslavujte s námi a s pivem Zubr. Tentokrát můžete vyhrát 50ti litrový sud ochuceného piva Zubr Yuzu. Pište na email soutez @radiozlin.cz, podle čeho dostalo ochucené pivo „Zubr Yuzu“ své jméno a těšte se na výhru. Do emailu nezapomeňte napsat také své celé jméno a jak slavíte narozeniny právě vy? (Jaký je Váš recept na oslavu narozenin?).

PRVNÍ SUD PIVA JSME ROZDALI V PONDĚLÍ mezi 9 – 10 hodinou u Petra ve vysílání!!!

A jak si tedy představujete Vaši oslavu vy?

Ke správné oslavě narozenin jsou potřeba dobří přátelé/rodina, dobré jídlo, bezedná láhev alkoholu a hlavně minimálně třípatrový dort. Nemusí to být žádná divočina s frkačkama a kloboučkama,  postačí kvalitní hudba a ono se to už nějak zvrhne samo. Radomír Čuřík

Jak slavím já narozeniny? Vždy nějakou akcí, nejlépe tématickou a v kostýmech či převlecích, samozřejmě s partou skvělých lidí a spoustou dobrého jídla a pití. Olga Šnajdrová

A moje ideální oslava narozenin je, že se bude grilovat na naší zahrádce. Kolem budou hořet svícky v povzdálí bude hrát na živo Jarek Nohavica, který udělá romantickou atmosféru, ale přitom nezapomenutelný zážitek. Popíjet se bude pivo Zubr s příchutí citrusu a grilovat se bude pro dámy kuřecí maso a pro pány ostrá krkovička. Uprostřed stolu bude vydlabaný meloun s nakrájenými kousky melounu naložené ve vodce. K masu nemsí chybět grilovaná zelenina- myslim papriky, okurky, lilky a cukety. Bude se podávat i šopský salát a křupavé pečivo. Bude možnost si zahrá elektronické šipky, které jsem vyhrála nebo zahrát partičky karet, popřípadě Activity. Každý z mé oslavy odejde nadmíru spokojený a mírně ovíněný dobrým vínem nebo výnikajícím pivem. No nechtěli byste přijít ?!! Kamila Borýsková.

První sud piva (který věnuje Radio Zlín jako dárek v rámci svých 20tých narozenin) získala Bára Slováková.

DRUHÝ SUD PIVA Zubr vyhrává Jan Chalupa. Výhercům gratulujeme a přejeme pořádnou žízeň!!

A pro zajímavost: jméno YUZU dostalo i velbloudí mládě v ZOO Zlín. Jsou mu 2 měsíce, je stejně staré jako ochucené pivo Zubr YUZU a stejně tak se má i čile k světu. Zubr YUZU je k dispozici i lahvích, petkách a sudech. Máme 20 let, ale slavíte vy! Společně se Zubrem jsme pro Vás připravili novou báječnou soutěž o dva 50ti litrové sudy osvěžující ovocné novinky ZUBR YUZU! 100 piv od ZUBRA čeká na jednoho z vás! Pozor – musí Vám být více než 18 let! Více sledujte v našem vysílán í a také na www.radiozlin.cz a http://www.zubr.cz/.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.