Získej vstupenky do Western parku Boskovice

07.06.2012 | kategorie: Novinky, Radio Zlín
r1748-2011-08-23-16-04-03(1)

Projekt Veselá koza pokračuje i v roce 2012

Pomáhejte spolu s námi!

Legendární půjčovna koz ve Western parku Boskovice pokračuje!

Vyjít si s kozou může být nový zajímavý zážitek. V Boskovicích ho můžete na vlastní kůži zažít celé léto. Nejenže tak zažijete něco nového, ale navíc pomůžete dobré věci. Půjčovna koz ve western parku Boskovice financuje projekt „Kozy pro Afriku“ ve spolupráci s organizací Člověk v tísni. Pomozte i vy a přijďte prožít procházku s kozím klukem či kozí slečnou.

Veškeré prostředky získané provozováním kozí půjčovny v roce 2010 a 2011 byly použity na nákup 214 koz pro chudé africké rodiny. Jinak tomu nebude ani v letošním roce 2012. Věříme, že se nám podaří s vaší pomocí splnit původní předsevzetí nakoupit 1000 koz pro Afriku.

Za půjčení kozy zaplatíte 30 korun, zvíře dostanete na provázku spolu se zelenou větvičkou a můžete vyrazit na procházku po městečku. Nezapomeňte tuto atrakci zahrnout do vašeho programu. Pomůžete tímto činem zajistit výživné mléko pro tisíce hladovějících dětí. Z peněz, které za procházku s kozou utratíte, Člověk v tísni nakoupí chudým lidem v Africe a Asii živá zvířata.

Akci podporuje také Radio Zlín. Sledujte vysílání a dozvíte se, jak ještě více můžete přispět, případně jak vyhrát vstupenky do Western parku Boskovice. Získat je můžete v našem LÍSTKOMATU.

Radio Zlín oslavuje 20té narozeniny – a rozdává skvělé dárky!