27.11. ZAGOROVÁ ZPÍVÁ VE ZLÍNĚ

27.10.2012 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
Zagorova-Rezek

POZOR – Koncert Hany Zagorové ve Velkém kině je PŘELOŽEN na 27. 11. na 19:00 z důvodu nemoci…… Uznávaná česká zpěvačka, herečka, moderátorka a textařka, Hana Zagorová si na vystoupení pozvala svého pěveckého kolegu Petra Rezka.

Hana Zagorová začala již v sedmi letech hrou na klavír. Po studiu herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně se přestěhovala do Prahy, kde například hostovala v Divadle Semafor v Suchého parodickém představení Kytice. V roce 1980 si zahrála roli Elišky ve filmovém muzikálu Trhák, režiséra Zdeňka Podskalského. Od roku 1977 vyhrála celkem devětkrát za sebou v anketě Zlatý slavík a suverénně tak zaujala post nejpopulárnější domácí zpěvačky. V červnu 1989 podepsala petici Několik vět, byla jí okamžitě zastavena činnost a na veřejnosti znovu zazpívala v listopadu 1989, kdy společně s Jaroslavem Hutkou zazpívala hymnu na Václavském náměstí. Od roku 1992 poněkud omezila svou činnost, věnovala se svému manželovi Štefanu Margitovi, přestala koncertovat a ukončila spolupráci s orchestrem Karla Vágnera. Znovu začala koncertovat v roce 1996. Po letech opět navázala koncertní spolupráci s Petrem Kotvaldem a Stanislavem Hložkem, poté s Petrem Rezkem, se kterým koncertuje dodnes. Pravidelně koncertuje v pražské Lucerně. Zazářila dokonce i v muzikálech jako Jack Rozparovač a Mona Lisa. Vystupuje na řadě charitativních akcí a také se zúčastňuje jejich organizace a produkce.

Tak neváhejte a určitě se přijďte na tuto několikanásobnou zlatou slavici podívat. Hana Zagorová před třemi lety svůj koncert ve Zlíně beznadějně vyprodala, proto si vstupenky zajistěte určitě včas! Již jméno této zpěvačky napovídá, že to bude stát určitě zato! O vstupenky na koncert 31.10. 2012 od 19:00 ve Velkém kině ve Zlíně, soutěžíme v Radiu Zlín celý víkend a také v pondělí ráno!

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.