Vyzpívejte si vstupenku na Stinga!!!

01.11.2012 | kategorie: Novinky, Radio Zlín
Sting_BTB-web

Máme pro Vás vstupenky na fantastický koncert megahvězdy!!! Pojeďte na Stinga do Ostravy! A protože závěr roku 2012 bude v Radiu Zlín ve znamení zpěvu, tak si i tuhle vstupenku musíte vyzpívat!

Volejte na záznamník Radia Zlín 722 74 72 74 a zanotujte nám svou oblíbenou skladbu. Každý posluchač musí vždy uvést celé své jméno. Ze všech příspěvků pak vybere speciální osobnost nejlepší dva, kteří získají po jedné vstupence na koncert Stinga. Nemusíte být rození zpěváci ani mít výjimečný talent – oceníme zejména snahu zazpívat! U nás nevyhrávají ti nejlepší, ale ti nejzajímavější!!!

Pozvánka:
Legendární anglický zpěvák Sting zavítá do Ostravy, kde zpíval zatím jednou před patnácti lety. 19. listopadu vystoupí v ostravské ČEZ Aréně. Sting se v Ostravě představí v rámci světového turné Back To Bass, které získalo skvělé recenze v severní Americe, Evropě a jižní Africe. Na podzim se vrátí do Evropy. Očekávat můžeme jeho největší hity v doprovodu pětičlenné kapely
. Sting se skupinou The Police i jako sólový umělec prodal téměř 100 milionů alb a získal dalších 10 ocenění Grammy, Zlatý glóbus, cenu Emmy a obdržel tři nominace na Oscara.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.