VYHRAJTE JÍZDU S JARKEM ORSÁKEM – Barum Czech Rally Zlín

14.08.2012 | kategorie: Novinky, Radio Zlín, Top novinky
barumrally2011

I letos jsem  pro Vás připravili možnost, získat jedinečný adrenalinový zážitek.

VYHRAJTE SI JÍZDU V ZÁVODNÍM VOZE JARKA ORSÁKA !

Chcete-li vyhrát jízdu v závodním voze, volné vstupy na Barumku, podpisové karty, čepice atd, poslouchejte pozorně naše vysílání, sledujte web a dozvíte se víc. Nenechte si ujít tuto jedinečnou výhru!!!

„Tak tohle bude skutečná závodní jízda!!!! Rozjeďte se naplno s Radiem Zlín a oslavujte spolu s námi 20té narozeniny jízdou v závodním autě! Napište nám na 721 838 858, co podle vás dostal pilot Jarek Orsák k 20tým narozeninám a pokud budete mít štěstí, vyhrajete jízdu s Jarkem Orsákem! Adrenalinový zážitek na celý život vám nadělí jedině Radio Zlín!“

Své odpovědi na soutěžní otázku: „Co dostal Jarek Orsák jako hlavní dárek k 20tým narozeninám?“ posílejte také na email: soutez@radiozlin.cz. Nezapomeňte připsat celé své jméno a telefonní kontakt. Pokud posíláte sms, uveďte heslo „Orsák“ a opět se nezapomeňte podepsat.

Ve hře je nejen svezení v závodním voze, ale také podpisové karty, čepice a další dárky.

Tak sledujte Barumku, poslouchejte Radio Zlín a užijte si jízdy naplno.

___________ PROGRAM BARMKY V KOSTCE ____________

Letošní již dvaačtyřicátý ročník se pojede v termínu 31. srpna – 2. září 2012.

Ve středu 29. srpna proběhnou seznamovací jízdy na nedělní etapu, se sobotními zkouškami první etapy se posádky seznámí ve čtvrtek 30. srpna.

Ve čtvrtek ve večerních hodinách jsou na programu i technické přejímky soutěžních vozidel. Technické přejímky proběhnou opět ve zlínské sportovní hale od 19:3-24:00. V tradičním čase kolem čtvrteční půlnoci pak posádky v ulicích Zlína absolvují seznamovací jízdy na divácké Super rychlostní zkoušce.

V pátek 31. srpna od 8-13 hodin se pojede testovací rychlostní zkouška neboli shakedown, letos je její trasa vytyčena na klasickém úseku mezi Pohořelicemi a Komárovem, přičemž hned v úvodních metrech najdeme oblíbenou diváckou zónu na návsi v Pohořelicích. Odpoledne se uskuteční na zlínském náměstí před radnicí doprovodný program, jehož součástí bude i přejímka vozidel vloženého závodu Star rally historic.

Jízdy historických vozů po trati městské rychlostní zkoušky. Fanoušci se budou moci opět těšit na automobily z 20. a 30. let, nově ale přibude i vzpomínková jízda „Zlínská osma“, v rámci které na trať vyrazí také sportovní monoposty z 50. let. 21:15 pak na trať divácké Super RZ vyrazí první soutěžní vůz startovního pole IRC, městská erzeta skončí podle plánu kolem 23hod.

V sobotu 1. září ráno dopoledne se pojedou dvakrát rychlostní zkoušky ve Slušovicích a na Pindule, odpoledne rovněž dvakrát Lukov a Tesák.

EUROSPORT PŘENOSY: Současně se startem sobotní první erzety startuje i úvodní přímý televizní přenos na satelitním kanále Eurosport. Právě z důvodu přímého přenosu na satelitní stanici Eurosport se úsek Slušovice pojede jako polokruhová zkouška, což bude pro diváky velmi atraktivní. Jezdci obkrouží dvě kola kolem slušovické dostihové dráhy a objektu bývalé banky AB, poté trať odbočí stoupáním z Nových Dvorů k obci Březová a dále přes Hvozdnou až do cíle před obcí Veselá.
V neděli 2. září se pojedou rychlostní zkoušky Halenkovice, Kudlovice a Maják. Poslední jmenovaná RZ bude opět v obou průjezdech živě přenášena Eurosportem. Maják se oproti loňsku pojede v protisměru, cíl bude umístěn nedaleko cíle celé rally, ve zlínské městské části Kudlov. Stanoviště Stop najdeme na autobusové točně, kde byl vloni start a kde je dostatek místa pro přenosové vozy.

Rozdílení cen pro nejlepší posádky a vyhlášení výsledků proběhne a cílové rampě umístěné pod zlínským Velkým kinem od 14:30 hodin.

V průběhu Barum Czech Rally Zlín se uskuteční v sobotu 1. září hudební festival pod názvem Zlínský Woodstock 2012. Letošní v pořadí již dvanáctý ročník proběhne ve Zlíně-Malenovicích na prostranství firmy VLW v bezprostřední blízkosti diváckého místa na legendární rychlostní zkoušce Maják. K největším hvězdám festivalu v malenovickém podhradí patří skupina Support Lesbiens a zpěvák Michal Prokop s kapelou Framus Five. Pořadatel akce připravil pro účastníky rovněž stanové městečko, které mohou využít i fandové rally. Jeho výhodou je blízká vzdálenost k atraktivnímu diváckému místu na rychlostní zkoušce Maják v Malenovicích pod hradem. Legendární erzeta Maják se jede v neděli 2. září a první vůz odstartuje v 10.10 hodin, respektive v 13.10 hodin.

Radio Zlín samozřejmě bude u tohoto našeho největšího motoristického svátku u nás s vámi! Nejrychlejší informace, postřehy, dopravní uzavírky… Prostě všechno, co vás zajímá.