VYHLÁŠENÍ CEN TALENT DESIGNU 2011

14.02.2012 | kategorie: Radio Zlín
Talent_Designu

Vyhlášení cen TALENT DESIGNU 2011 proběhne ve čtvrtek 16. února 2012 od 17 hodin ve velkém sále Kongresového centra Zlín. V třetím ročníku mezinárodní soutěže studentského designu budou odměněni autoři nejlepších z celkem 270 přihlášených prací. Záštitu nad akcí převzal primátor Statutárního města Zlína MUDr. Miroslav Adámek.

Do soutěže jsou přijímána díla z různých oblastí designu – průmyslového, interiérového, grafického i produktového, kam patří odvětví oděv, obuv, šperk apod. Podle vyhlašovatelů soutěže Nadačního fondu JUDr. Martina Růžičky a Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně bude slavnostní vyhlašování, které je volně přístupné veřejnosti, pestrou přehlídkou vynikající nejen designerské studentské tvorby.

Součástí večera bude módní show FASHION FRESH, ojedinělá módní přehlídka prací atelieru designu obuvi a atelieru designu oděvu Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Pořadatelé slavnostního vyhlašování v programu počítají rovněž s projekcemi krátkých animovaných filmů. Přítomné jistě potěší i drobné pohoštění.

Po skončení slavnostního vyhlášení bude v prostorách Univerzitního centra zahájena výstava jednotlivých soutěžních návrhů. Tato expozice je otevřena všem zájemcům o progresivní studentský design. I vstup na tuto výstavu je volný.

Více informací a fotografie oceněných návrhů na www.talentdesignu.cz.