Velké finále E.ON Junior Cupu je tady!

03.09.2012 | kategorie: Novinky, Top novinky
eon

Soutěžte s Radiem Zlín a E.ON Rodinným fotbálkem o hodnotné ceny! Jakmile uslyšíte soutěžní signál – „Velké finále E.ON Junior Cupu je tady!“, pište do smsboxu Radia Zlín na číslo 721 838 858 a zapojte se do hry o sportovní tašky a fotbalové míče značky Puma. Hlavní cenou je let balónem!

Princip soutěže:
Pokud budete vybráni do hry, dostanete otázku a k ní tři možnosti odpovědí. Všechny soutěžní otázky se týkají týmů, které se zúčastní finále E.ON Junior Cupu, takže jako nápovědu můžete použít soupisku finálových týmů.

V pátek 7. 9. navíc budete mít šanci vyhrát hlavní cenu – let balónem.

Velké finále E.ON Junior Cupu je tady.
Proběhne 8. a 9. září v Otrokovicích. Jak se bude velké finále hrát? Dvacet účastníků bude rozděleno do dvou skupin po deseti týmech. V nich se utkají systémem každý s každým. První dva týmy ze skupin postoupí do semifinále, ostatní se utkají se soupeřem na stejné konečné pozici ve druhé skupině o konečné umístění. Podle herního proveju v celé sezóně a na regionálních turnajích byly nasazeny čtyři týmy, které byly vylosovány z “prvního koše”. Je to Sparta Praha, Slavia Praha, Bohemians 1905 a Zbrojovka Brno. Rovnoměrně tedy obsadí obě skupiny. Zbylo nám čtrnáct týmů, které byly nalosovány střídavě do skupin. A zůstaly dvě volné pozice, v každé skupině po jedné. Tam budou nasazeny vítěz ZSE Talent Cupu a na poslední pozici zbývá ještě rozhodnout z následujících možností: druhý účastník ze ZSE Talent Cupu, německý host velkého finále nebo poslední divoká karty pro tým z regionálních kol.

Můžete se těšit na skvělé zápasy talentovaných fotbalistů do 10 let, elektrokoloběžky, Segway, herní konzole s hrou FIFA 12 a RC modely, E.ON Rodinné turnaje a soutěže o ceny, fotbalovou freestyle show, skákací hrad, závodní automobil na CNG, horkovzdušný balón a další atrakce, sobotní vystoupení Kataríny Knechtové a NoeNoX.

Více info na www.eonrodinnyfotbalek.cz