VEGA NEDĚLE pro děti i dospělé v Pozlovicích

21.06.2012 | kategorie: Úvod
VegaNedele_web

Poslední předprázdninový víkend ožije zábavou pro celou rodinu,

Do konce školního roku zbývá od neděle poslední týden, děti už se neklidně těší na prázdniny a poslední, co je ještě zajímá je škola. Pro všechny děti, které se nemohou dočkat prázdnin, a také jejich rodiče, proběhne 24. června na hotelu Vega v Pozlovicích VEGA NEDĚLE. Největší dětskou hvězdou bude Michal Nesvadba se svou show, dospělí si užijí zorbing, čtyřkolky nebo airsoft.

Poslední neděle před začátkem prázdnin rozhodně nebude dnem, kdy by se děti měly nudit doma. Na VEGA NEDĚLI je totiž čeká Michal Nesvadba, první živá hračka, která si vybírá, s kým si bude hrát. Přidává k tomu kouzla s barevnými páskami, hračkami i písničkami, tak aby ani jeden malý návštěvník nezůstal stát opodál. Zatímco si děti budou užívat Michalovo představení, mohou si dospělí vyzkoušet zorbing na nejdelší dráze v České republice, airsoft, nebo se projet na čtyřkolkách. Dále budou připraveny četné soutěže pro děti i dospělé, občerstvení a bohatý doprovodný program.

Právě jsme dokončili 200 metrovou zorbingovou dráhu, která je nejdelší umělou dráhou v republice. V zorbingové kouli se tak dá jet až padesáti kilometrovou rychlostí, a to už je pořádný adrenalin. Když k tomu přidáme čtyřkolky, airsoft nebo lukostřelbu, určitě si VEGA NEDĚLI užijí všichni,“ komentuje akci Marian Ležák, ředitel  hotelu Vega.

VEGA NEDĚLE, která bude dnem plným zábavy, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků, proběhne na hotelu Vega v Pozlovicích nad Luhačovickou přehradou v neděli 24. června od 10 do 18 hodin. VEGA NEDĚLI připravuje Hotel Vega spolu s Luhačovským Zálesím, o.p.s. a destinačním portálem Jižní Valašsko. Více informací proto hledejte na stránkách hotelu Vega www.hotelvega.cz nebo na informačním portálu Jižního Valašska www.jiznivalassko.cz. Neděle v krásném prostředí Luhačovické přehrady bude skvělou příležitostí, jak ukrátit dětem čekání na prázdniny a zároveň si užít den plný zážitků s rodinou.

Program