UŽIJTE SI KRÁSNÝ VÍKEND!

17.09.2012 | kategorie: Novinky, Top novinky
SalonAnet-web

Máme pro vás další senzační dárky! Tentokrát soutěžíme o poukazy do „Kosmetického salonu Anet“ v Uherském Hradišti. Pište na studio@radiozlin.cz a do sms boxu 721 838 858: „Co děláte pro svou krásu?“.

Poukazy do světa relaxace v Uherském Hradišti rozdáváme ve vysílání Radia Zlín od pátku 21. září do pondělí 24. září. Vybraní výherci si pak mohou užít zdarma neinvazivní aplikaci kys. hyaluronové do kůže a tak cílené působení na jednotlivé vrásky za pomocí speciálně vytvořenému systému velmi tenkých jehel. Cena jednoho poukazu je 2 500, – Kč, proto neváhejte a zapojte se do hry! Radio Zlín slaví 20, ale dárky dostáváte Vy!!! :-)

Salon Anet – Hialurofrax – o co se jedná:

Laserové ošetření kyselinou hyaluronovou HialuroFrax je italský patent v oblasti aplikace kyseliny hyaluronové do kůže. Jedná se o první zařízení na světě, které umožňuje jak neinvazivní aplikaci kyseliny hyaluronové do kůže, ale také cílené působení na jednotlivé vrásky za pomocí speciálně vytvořeným systémem velmi tenkých jehel. Kyselina hyaluronová – spojuje kolagenová a elastinová vlákna v podkoží. Také na sebe váže molekuly vody a díky tomu je pokožka velmi hladká. Laserové ošetření kyselinou hyaluronovou HialuroFrax je vhodné pro všechny typy pleti a pro všechny věkové skupiny klientů. Salon Anet nabízí mimo jiné také např. ošetření přístrojem „hialurofrax – lifting“ Má silný regenerační, vypínací, vyhlazující a omlazující účinek. Speciálně vybrané složky hydratují pokožku, stimulují vitální funkce pleti a stimulují ji k intenzivní obnově. Procedura nanolift gel zaručuje silné vypětí, pružnost a mladistvý vzhled pokožky. Zlepšení je ve většině případů viditelné již po prvním ošetření. Jelikož zlepšení je vidět již po jednom ošetření, je dobré ho podstupovat před důležitými společenskými událostmi. Ošetření je také velmi vhodné a účinné na krku i dekoltu.

Více informací na www.salonkrasyanet.cz