Sváteční program vás potěší!

18.12.2012 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
RZ_rozespivane-svatky_MAFRA_141x109

Skvělá muzika je naší prioritou, ale mimo ni se během svátků dočkáte i dalších lahůdek! Mezi nimi dárky i hosté a drobná překvapení. V sobotu dopoledne si Marek pozve do vysílání malé posluchače, kteří byli vybráni z „Ježíškovy pošty“. Sobotní odpoledne zpestří Wendy rozhovorem s Jankem Ledeckým, který prozradil, jaký je sportovec! V neděli s Marcelou můžete soutěžit o úplně novou knihu odtajňující zákulisí Baťovských sporů. Krom toho budou našimi hosty i muzikanti z No Name. Rozhovor se zpěvákem Timkem plánujeme i na Štědrý den.

Na další sváteční dny jsme opět do rádia pozvali děti, které se zapojily do „Ježíškovy pošty Radia Zlín“.

Po celou dobu vás potěší naše speciální přání a koledy, které jsme nahráli jen pro vás! Závěr roku bude v Radiu Zlín patřit nejen zpěvu, ale také rozdáme vstupenku na koncert Bon Jovi a poukaz na wellnes pobyt v Hotelu Buchlov!

Aaaaaaaaaa těch CD, která jsou tu pro vás připravena!!!
Vyzpívejte si své CD – The Beach Boys, Celeste Buckingham, Jenifer Lopez, Roxette, Kosheen, Tina, Lipo, Emeli Sandé, Kylie Minogue, PeterBičProjekt, Marek Ztracený, O5 a Radeček, Olly Murs, Christina Aguilera, Alicia Keys, Pitbull, Kelly Clarkson, Rytmus a další…….

Silvestr bude zkrátka plný dalších dárků! Zatímco CD si musíte vyzpívat, wellnes pobyt za 4 000,-Kč v Hotelu Buchlov rozdáme za nejlepší povídačky o „Buchlově, zdejší černé paní a pověstech“. Strašidelná soutěž s „BUCHLOVSKOU TEMATIKOU“ vás čeká 31.12. od 12 do 16 hodin!

Info:
Hrad Buchlov leží jen pár kroků od hotelu, po cestách a cestičkách můžete dojet nebo dojít do Buchlovic, popřípadě k některému z přístavišť na populárním „Baťáku“. Z Hotelu Buchlov můžete vyrážet do všech světových stran a těšit se, až slováckou krajinu zahalí paní zima. Pak vezměte běžky nebo sjezdovky a přijeďte znovu poznávat možnosti, které Hotel Buchlov a Slovácko nabízejí. V okolí najdete tzv. Slovácký ledovec, sjezdovky vhodné zejména pro rodiny nebo začátečníky. Na své si přijdou i zdatnější lyžaři. Běžeckých tras s vyžehlenými stopami jsou desítky – možná stovky kilometrů. Některé z nich najdete přímo u hotelu. Pro firmy jsou připraveny dva konferenční sály, které lze rychle a snadno změnit ve společenské salony vhodné pro oslavy, rauty, firemní akce a podobně. Určitě vás potěší i wellness a spa služby s denními a půldenními procedurami, masážemi, kosmetikou, péčí o ruce a nohy, koupele, peeling, sauny, whirlpool a kromě toho také venkovní vyhřívaný bazén.