Radio Zlín našlo dobrou věc!

21.02.2012 | kategorie: DOTEK obchůdek a poradna, Držíme s Vámi, Radio Zlín
obchudek-web

Již v minulých letech se Radio Zlín snažilo pomoci potřebným, ať již to byly děti z dětských domovů (naposledy Radek Pila z DD Bojkovice) nebo naši handicapovaní kamarádi z Handicapu Zlín a další.

Nyní bychom Vás rádi upozornili na Dobročinný obchůdek Dotek ve Vizovicích, který provozuje organizace Dotek, o.p.s. a který byl salvnostně otevřen 20.2.2012. Nad celou akcí přijali záštitu ministryně kultury Mgr. Alena Hanáková, krajská radní Mgr. Taťána Nersesjan a starosta města Vizovice Ing. Roman Persun. Fotogelerii z otevření přinášíme níže.
V obchůdku můžete nakoupit: ošetřovatelskou kosmetiku, antidekubitní polohovací pomůcky, ale také dárkové a umělecké předměty, výrobky chráněných dílen, oblečení a doplňky, knihy, keramiku, sklo.
Přímo v obchůdku je také poskytováno bezplatné poradenství v oblasti péče o osoby s demencí, Alzheimerovou chorobou a také domácí péče. Získat zde můžete informace o bazální stimulaci.

Výtěžek z prodeje v Dobročinném obchůdku putuje na nákup kompenzačních pomůcek pro terénní činnost organizace a další činnosti Dotek, o.p.s.

Pomoci a zapojit se můžete také vy, darováním věcí, které jsou stále hezké, ale Vám se už nehodí. Máme jedinou prosbu, aby věci byly moderní, kvalitní, čisté, vyprané, nepoškozené a zdravotně nezávadné. Darovat můžete oblečení, doplňky, obuv, šperky, knihy, originální CD a DVD, hry a hračky, keramiku, porcelán, sklo nebo umělecké předměty.

Bližší informace získáte kdykoliv během otevírací doby v našem obchůdku na tržnici ve Vizovicích, na telefonu 773 187 176 nebo e-mailu: dobrocinnyobchudek@seznam.cz a www.pecovatelstvi-dotek.cz