PŘEDLIGOVÝ PODVEČER S FC SLOVÁCKO

20.07.2012 | kategorie: Novinky, Radio Zlín
podvecer110712-1

Pozor! Pozor! Gambrinus liga se blíží… 1.FC Slovácko, Tým vicemistrů z Euro 96, Jan Koller, koncert Michala Davida a dětské odpoledne s Kouzelníkem Jirkou Hadašem! Nenechte si ujít Předligový podvečer se Slováckem na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. Kdy? V úterý 24. července od 17:00 hod! Cena vstupného na celou akci je pouhých 100,- Kč. Držitelé permanentek 1.FC Slovácko na nadcházející sezonu mají navíc vstup na akci zcela ZDARMA! Více o programu a předprodeji na www.fcslovácko.cz – fcslovácko.cz!

JIŽ 20 LET HARAJEME S VÁMI !!!

S Radiem Zlín se můžete dostat na akci ZADARMO!
Poslouchejte naše vysílání a sledujte náš LÍSTKOMAT ZDE.

NAVÍC!!! Prvních 20 z vás, kteří příjdou zanáma k radio Jeepu Radia Zlín, dostanou od nás lístky na koncerty Buchlovského hudebního léta, nebo poukazy na akreditace na Letní filmovou školu a řadu drobných dárků.

Více k programu:

PŘEDLIGOVÝ PODVEČER SE SLOVÁCKEM

Ještě před samotným startem Gambrinus ligy se v úterý 24. července na fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti uskuteční Předligový podvečer se Slováckem. Vrcholem podvečera bude utkání Týmu EURO 1996, doplněného o nejlepšího střelce reprezentace České republiky Jana Kollera, který se utká s výběrem hráčů 1.FC Slovácko, kteří oblékali dres od roku 2000 v čele s Miroslavem Hlahůlkem a Liborem Soldánem. Celý večer završí koncert Michala Davida ve Slovácké Dědině za tribunou „B“. Mimo to se můžete těšit na kouzelníka Jirku Hadaše a autogramiády hráčů 1.FC Slovácko.

Program celé Akce:

17:00 – Dětské odpoledne s kouzelníkem Jirkou Hadašem
18:00 – Autogramiáda hráčů 1.FC Slovácko
18:30 – Exhibiční fotbalového utkání týmu EURO 1996 vs. 1.FC Slovácko
20:00 – Koncert Michala Davida přímo na stadionu ve Slovácké Dědině (za tribunou B)

Dětské odpoledne s kouzelníkem Jirkou Hadašem

V bohatém programu si své najdou všichni členové rodiny. Pro nejmenší bude od 17:00 hod. připraveno setkání s kouzelníkem Jirkou Hadašem, kterého jste mohli vidět i v pořadu Československo má Talent. Dále budou připraveny skákací hrady a diskotéka pro nejmenší. V průběhu programu bude rovněž probíhat autogramiáda hráčů 1.FC Slovácko

Exhibiční utkání 1.FC Slovácko – Euro 96 + Jan Koller

Od 18:30 vyběhnou na hrací plochu stadionu Vicemistři Evrpy z EURO 1996 v Anglii, které navíc doplní nejlepší střelec reprezentace, Jan Koller. Hvězdný tým, který povede Miroslav Kadlec, se utká se starou Gardou Slovácka v čele s Miroslavem Hlahůlkem, Liborem Soldánem, Tomášem Vajdou a dalšími…

Od 20:00 hod. navíc na stadionu proběhne jedinečný koncert Michala Davida.

Cena vstupného je pouhých 100,- Kč (děti do 15ti let mají vstup volný) a POZOR! Držitelé permanentek budou mít vstup na celé odpoledne ZDARMA!

Těšíme se na vás ve Slovácké Dědině za tribunou „B“ fotbalového stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti

Vstupenky si můžete zakoupit ve FanShopu na Mariánském náměstí v Uherském Hradišti každý všední den od 9:00 do 17:00 hod.