POCTA RACHŮNKOVI NA ZLÍNSKÉM LEDĚ

01.11.2012 | kategorie: Novinky, Radio Zlín
rachunek

Zveme na utkání PSG Zlín – Lokomotiv Jaroslavl! Předprodej lístků na hokejovou událost podzimu – utkání PSG Zlín vs. Lokomotiv Jaroslav, začne v pátek 2. listopadu. Samotné utkání mezi Berany a Jaroslavlí se i s doprovodným programem uskuteční v pátek 9. listopadu od 17:30, předcházet mu bude asi patnáctiminutový slavnostní program. Pořadateli akce jsou rodina Karla Rachůnka a město Zlín. Přestože půjde o výjimečný zážitek, zůstaly ceny vstupenek na stání i sezení ve stejné výši, jaké jsou na extraligu. Veškerý výtěžek z utkání bude poukázán na dobročinné účely. Aby se podařilo shromáždit na dobročinné účely co nejvyšší částku, budou si vstupenky kupovat i samotní organizátoři včetně vedení města. Domácí tým nastoupí do utkání ve speciálních dresech. Budou připomínat ty, ve kterých hrával za Zlín Karel Rachůnek. Jeho portrét i srdce s iniciály K.R. budou na přední straně dresů. Po utkání se budou dresy dražit – fanoušci tak dostanou možnost získat cennou památku. Takto získané peníze opět půjdou na dobročinné účely. Kdy dražba proběhne se včas dozvíme.

Samotnému utkání, který bude přenášet program Fanda TV Nova, bude předcházet slavnostní program se začátkem v 17:15. V jeho rámci bude vyvěšen ke stropu haly zlínský dres Karla Rachůnka s číslem 4., Miroslav Adámek mu in memoriam udělí ocenění primátora, fanoušci klubu chystají vzpomínkové choreo. Úvodní buly vhodí syn Karla Rachůnka, v sestavě Zlína se objeví hokejistovi bratři Ivan a Tomáš.

Značný zájem vzbuzuje utkání i v samotné Jaroslavli. Do Zlína dorazí početná výprava v čele s gubernátorem Jaroslavské oblasti Sergejem Nikolajevičem Jastrebovem a zástupci vedení Lokomotivu. Přijede také řada vynikajících hokejistů, kteří se během kariéry potkali s Karlem. Ať už v NHL, KHL, extralize nebo v reprezentaci. Účast potvrdil i Jaromír Jágr.

I když bude zápas vzpomínkou na slavného obránce, rozhodně nepůjde o exhibici. Pro Jaroslavl půjde o vyvrcholení týdenního soustředění ve Zlíně, domácí tým bere duel jako ojedinělou možnost poměřit síly se špičkovým celkem Kontinentální hokejové ligy.

 

Fakta k utkání PSG Zlín – Lokomotiv Jaroslavl

 

Datum: pátek 9. listopadu 2012
Místo: Zimní stadion Luďka Čajky Zlín
Čas: 17:15
Pořadatelé: rodina Karla Rachůnka a statutární město Zlín
Vstupenky: ceny lístků budou stejné jako na extraligu. Na utkání neplatí permanentky ani dlouhodobé vstupenky
Předprodej: lístky bude možné pořídit v pokladnách na Zimním stadionu Luďka Čajky. majitelé sezónních permanentek a VIP karet si budou moci koupit po jednom lístku v pátek 2. listopadu. V pondělí 5. listopadu začne předprodej pro běžné fanoušky, v jejich případě nebude počet lístků na osobu omezen. Pokladny zimního stadionu budou otevřeny vždy v čase od 14 do 18 hodin. Vstupenky bude možné koupit i prostřednictvím sítě Ticketpro.

Veškerý výtěžek z utkání poskytnou pořadatelé, rodina Karla Rachůnka a statutární město Zlína, na dobročinné účely.