Nikdy nevíš, kdy budeš potřebovat pomoc Ty!

17.02.2012 | kategorie: Kultura a sport, Radio Zlín
A3_pozar-web

Stali jste se svědky záchrany lidského života? Pomohli Vám hasiči z hořícího domu?

Nyní se můžete chopit příležitosti a poděkovat hrdinům nominací na Cenu Salvator 2011 – Cenu hejtmana Zlínského kraje. Úkolem je vzdát čest policistům, hasičům, zdravotníkům, ale také pohotovým občanům, kteří svým přičiněním zachránili lidský život. Pokud jste tedy nezapomněli, tak jste mohli i Vy jmenovat osobnosti se srdcem na pravém místě v době od 11. 1. 2012 do 1. 2. 2012 . O termínu vyhlášení cen a jejich předání ale také o zábavném dnu Salvatora (fotky z minulého roku ZDE), Vás budeme samozřejmě včas informovat. Projekt je již tradičně organizován Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Ocenění se stále více dostává do obecného povědomí, jak ostatně potvrdila i manažerka Ceny Salvator 2011 Lucie Mičková: „Jsem moc ráda, že se náš projekt těší čím dál větší oblibě mezi lidmi, o čemž vypovídá i rekordní počet obdržených hlasů během loňského ročníku. Věřím, že i letos shromáždíme mnoho příběhů, které si zaslouží naši pozornost.“

Cena Salvator 2011 bude udělena v sedmi kategoriích: Hasič, Zdravotník, Policista, Ostatní složky integrovaného záchranného systému, Dlouhodobá činnost, Občan a Dětská cena. Nominovat do kterékoliv z těchto kategorií může široká veřejnost prostřednictvím formuláře na stránkách www.cenasalvator.cz nebo zasláním nominace na adresu Fakulty multimediálních komunikací s popisem hrdinského činu, datem události a s kontaktem na navrhovatele nominace. Je však nutné, aby měl nominovaný bydliště nebo pracoviště ve Zlínském kraji.

Bližší informace ke kategoriím ZDE.

Lidé budou moci hlasovat pro své favority v kategorii Občan po skončení nominačního období. V kategorii Dětská cena zvolí vítěze Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje. O vítězích ostatních kategorií rozhodne výběrová komise.

Hlavním motivem propagační kampaně zůstávají i v letošním roce kreslení superhrdinové a také motto „Supersílu nepotřebujete, velké srdce stačí.“

Nominovaní v kategorii OBČAN: Nominace občan_radio Zlín

Protože je potřeba, v dnešní době obvzvlášť, podpořit dobrou věc, je Radio Zlín již tradičně mediálním partnerem.