Konference projektového managementu 25. – 26.4. ve Zlíně

18.04.2012 | kategorie: Radio Zlín
inzerce_210x93-web

Společnost pro projektové řízení o. s. (SPŘ) ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně pořádá ve dnech 25. – 26. dubna 2012 již pátý ročník konference „Projektový management 2012“.

Jedná se o tradiční dvoudenní odborné setkání zabývající se aktuálními tématy z oblasti projektového řízení. Letos bude setkání dominovat téma „rozum a emoce“. Řečníci si budou ve svých příspěvcích klást otázky, jak důležité role hrají emoce v řízení projektů či jak skloubit racionální část projektu s emocemi. Konference využívá synergie dvou pořadatelů – Společnosti pro projektové řízení a Univerzity Tomáše Bati. SPŘ jako odborný garant v projektovém řízení zajišťuje hlavní program a řečníky, studenti se podílejí na produkci a organizaci konference. V rámci konference proběhne také vyhlášení soutěže o nadějného projektového manažera z řad studentů. Odborný program nabídne řadu významných řečníků z oblasti projektového řízení a podpory profesního růstu manažerů. Mezinárodní rozměr konferenci dodá Jon Glasco, významný konzultant v oblasti řízení inovací. Bližší info na http://www.konferencepm.cz/2012/

Hlavními řečníky budou:

 Roman Chudoba – úspěšný mentor a kouč. Téma: Měkké dovednosti pro řízení projektu.

 Jon Glasco – Innovation Management Consultant, Američan žijící v Evropě, který má přes 20 let zkušeností v oboru. Téma: Impact of emotional vs rational thinking on innovation project teams.

 Ing. Tibor Kovalský – IT projektový manažer, specialista na kvalitu a řízení rizik. Téma: Emoce jsou stále s námi aneb projektoví manažeři, nedejte emocím příliš cloumat vaším majestátem.

 Robert Vlach – podnikatelský poradce a provozovatel portálu „Na volné noze“. Téma: Volný trh kontra svobodné firmy.

 Dr. Ing. Petr Řeháček – významný konzultant v projektovém řízení. Téma: Procesní model pro řízení projektů.

 Ing. Ivan Valíček – začínal s projekty již v 70. letech, od roku 1980 působí jako projektový manažer ve Švýcarsku, naposledy u Siemens Schweiz AG. Téma: Neformální versus formální schůze.

 doc. Branislav Lacko, CSc. – Akademický pracovník, VUT Brno, dlouholetý propagátor a odborník na projektové řízení, exprezident SPŘ, o. s. Téma: Systémové myšlení a selský rozum v praxi projektového manažera.

Konference je určena pro projektové manažery, ředitele, majitele a další pracovníky malých, středních i velkých firem zajímajících se o projektové řízení. Vítáni jsou samozřejmě také konzultanti v projektovém řízení, studenti a veřejnost.

Konference „Projektový management 2012“ se uskuteční ve dnech 25. – 26. dubna 2012 v budově U2 Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Mostní 5139, Zlín. Registrace účastníků probíhá do 15. dubna na www.konferencepm.cz. Poplatek činí 3 600 Kč s DPH, pro studenty je vstup zdarma.

Informační leták

dislokace programů