KALENDÁŘ POTĚŠÍ NEJEN VÁS, ALE I DĚTI, KTERÝM NESVÍTÍ VŽDYCKY SLUNÍČKO

08.10.2012 | kategorie: Držíme s Vámi, Fotogalerie, Korunka, Úvod

Krásný charitativní kalendář na rok 2013 byl slavnostně pokřtěn na Zimním stadionu Luďka Čajky. Křtili nejen všichni hokejisté, kteří se na něj s dětmi vyfotili, ale také občanské sdružení KORUNKA LUHAČOVICE. Právě to stojí nejen za vznikem kalendáře, ale i za spoustou dalších projektů a akcí, které pomáhají, kde je potřeba.

Filozofií kalendáře je ukázat, že tah na branku a neúnavný boj o vítězství je důležitý nejen ve sportu, ale i v životě. Více informací o sdružení najdete na www.korunkaluhacovice.cz a ve vysílání Radia Zlín.

Kalendář je v prodeji na stadionu PSG Zlín a na všech akcích občanského sdružení za 290 Kč. Výtěžek bude věnován dětem z dětských domovů a kojeneckých ústavů, které KORUNKA LUHAČOVICE dlouhodobě podporuje, a sociálně slabým rodinám s těžce nemocnými dětmi ve Zlínském kraji.

Partnerem je také Radio Zlín, které fandí nejen Beranům, ale zejména dětem, které potřebují a ocení naši pomoc! Fanděte jim s námi a podpořte je koupí kalendáře!

V kalendáři jsou tito hokejisté PSG Zlín:
Petr Leška, Martin Hamrlík, Jaroslav Balaštík, Tomáš Linhart, Bedřich Kohler, Petr Čajánek, Petr Holík, Antonín Honejsek, Lukáš Finsterle, Jakub Sedláček, Luboš Horčička, Kevin Rozum, Dalibor Řezníček, Petr Zámorský, Marek Melenovský, Ondřej Veselý, Pavel Kubiš, Rostislav Vlach

Spolu s dětmi z těchto center:
Kojenecké a dětské centrum, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc,p.o. Valašské Meziříčí a Dětský domov a Základní škola Vizovice

Prodejní místa:

- fyzicky si můžete kalendář zakoupit přímo v Radiu Zlín, pište objednávku na soutez@radiozlin.cz

- na dobírku si můžete kalendář objednat na e-mailu: veronikazahorska@royalspa.cz

- Městské informační a turistické středisko v prostorách radnice města Zlína

- fanshop PSG Zlín, PSG arena, v době extraligových utkání ve fanshopu na Zimním stadionu Luďka Čajkyve Zlíně

- recepce Hotelu Miramare v Luhačovicích

- charitativní akce Korunky Luhačovice

Okénko do kalendáře:

Zde se můžete podívat na video z průběhu focení kalendáře:Fotogalerie ze dne otevřených dveří PSG Zlín a křtu kalendáře Korunky Luhačovice: