FOTOGALERIE JEŽÍŠKOVA POŠTA

06.12.2012 | kategorie: Fotogalerie, Radio Zlín, Top novinky, Úvod

Pojďte spolu s námi pomoct Ježíškovi! Pošty má spoustu a některou mu můžete dát přímo do speciální schránky! Na zlínském Náměstí Míru je v rámci tradičních Vánočních trhů umístěna „Ježíškova pošta“. Některá přání dokonce uslyšíte přímo ve vysílání Radia Zlín a vybraná budou i oceněna (a třebas i vyplněna….).

Stáhněte si originální dopisní papír, kam můžete napsat své přání Ježíškovi, vložit jej do schránky Ježíškovi pošty na náměstí Míru ve Zlíně a ten tak poletí přímo na správnou a tajnou adresu.

Dopis Ježíškovi

Děti (případně i rodiče) mohou přání Ježíškovi nejen psát a dávat do „Ježíškovy pošty“, ale také volat na záznamník Radia Zlín, kde je prostor pro zpívání i pro vzkazy Ježíškovi. Vybraná přání uslyšíte ve vysílání a ta nejzajímavější odměníme. Celou rodinu autorů „nej“ přání pozveme na návštěvu a prohlídku Radia Zlín, která se uskuteční mezi svátky. V rádiu jim bude předán vánoční dárkový balíček od Radia Zlín. Takže neváhejte a DEJTE DOPIS JEŽÍŠKOVI DO SCHRÁNKY NA NÁMĚSTÍ VE ZLÍNĚ, nebo rovnou:

ZAVOLEJTE JEŽÍŠKOVI! – při troše štěstí Vás obdaruje!

Na záznamník 722 74 72 74 mohou děti volat svá vánoční přání kdykoliv a jakkoliv – svá přáníčka mohou i ZAZPÍVAT!!! Moc se těšíme na všechny příspěvky! Nezapomeňte vždy sdělit i celé své jméno a případně (pro jistotu) i telefonní kontakt.

To víte, milé děti – i letos mají v Nebi plno práce! Dopisů rychle přibývá a proto Radio Zlín opět pomáhá plnit dětská přání – vzkazy Ježíškovi předá, nebo rovnou přečte – vždyť Ježíšek už má z toho čtení dopisů unavené oči…. Kdo má chuť, dá svá přáníčka do schránky před Zlínskou radnicí a kdo to má do Zlína daleko, zkusí svá přání povědět na záznamník Radia Zlín. Vše vyřídíme a pak nezbývá než počkat, zda se přání vyplní! I letos se pokusíme odměnit všechny volající!!! Některé příspěvky anonymně zveřejníme ve vysílání Radia Zlín i na webu radiozlin.cz. Ježíškova audio pošta trvá až do 23.12.2012.