Hokej a Korunka na Radiu Zlín

04.09.2012 | kategorie: Držíme s Vámi, Fotogalerie, Hokejové středy, Korunka, Novinky, Top novinky, Video

Ve středu 12. září budou uši fanoušků klubu PSG Zlín nalepeny na všechna rádia v kraji. Na rozhovor totiž do Radia Zlín přijde trenér hokejistů PSG Zlín Rostislav Vlach, který prozradí, jak probíhala příprava na novou sezónu, jestli proběhli nějaké změny v sestavě, ale bude prostor také na vaše dotazy. Nenechejte si ujít rozhovor s trenérem PSG Zlín Rostislavem Vlachem ve středu 12. září od 13 hodin na Radiu Zlín.

Ve čtvrtek 6. září 2012 se uskutečnilo přátelské utkání mezi PSG Zlín a slovenskou Skalicí, součástí zápasu byl Den otevřených dveří. Fanoušci se mohli zúčastnit křtu kalendáře s hráči PSG Zlín, prohlídky kabiny extraligovéhomužstva, autogramiády, dále nahlédnout do VIP prostor, sky boxů, rozhlasu nebo tiskového centra. Po skončení utkání návštěvníky čekalo občerství u stánku před Zimním stadionem Luďka Čajky, kde obsluhovali samotní hráči a k dobré náladě hrálo Radio Zlín.

Radio Zlín – hrajeme s Vámi :-)

Oznámení křtu kalendáře v rámci dne otevřených dveří na stadionu Luďka Čajky ve Zlín, nám s humornou náladou přišli oznámit Veronika Záhorská za Korunku Luhačovice a Martin Hamrlík za tým hráčů PSG Zlín. Přesto, že byl kalendář vytvořen pro vážnou věc, kdy z jeho prodeje budou nakoupeny zdravotní pomůcky pro postižené děti v rodinách na Zlínsku, byla atmosféra ve studiu plná emocí a v duchu dobré nálady. Podívejte se sami :-)