Hlasování veřejnosti o nejlepšího sportovce roku Zlínského kraje začalo

22.03.2012 | kategorie: Kultura a sport, Radio Zlín, Top novinky
SportovecRoku2011-web

Výsledky prestižní ankety Sportovec roku Zlínského kraje může od tohoto týdne ovlivnit také veřejnost. Na webových stránkách www.kr-zlinsky.cz ZDE probíhá až do 15. dubna hlasování o nejlepšího sportovce roku 2011 v kategorii „Cena občanů“.

Hlasující mohou vybírat z TOP dvacítky sportovců, kteří v uplynulém roce 2011 dosáhli největších úspěchů. V prestižní dvacítce, ze které lze při hlasování vybírat, je například úspěšný triatlet Petr Vabroušek, mladá nadějná bajkerka Barbora Machulková, ale také například tragicky zesnulý hokejista Karel Rachůnek nominovaný za zisk bronzové medaile na MS v hokeji 2011.

Po uzávěrce hlasování proběhne slosování hlasujících občanů o zajímavé ceny v podobě dárkových poukazů na nákup oblečení, předplatného do wellness centra atd.

Celkové výsledky ankety Sportovec roku 2011 Zlínského kraje budou vyhlášeny na slavnostním večeru 25. dubna v Kongresovém centru Zlín.

Anketu vyhlašuje Zlínský kraj už od roku 2002 a letos tak proběhne její jubilejní desátý ročník. Vyhlašování zahrnuje celkem sedm kategorií – například „Nejúspěšnější trenér“, „Nejúspěšnější handicapovaný sportovec“ nebo „Sportovní kolektiv“… Producentem slavnostního večera a celé ankety je Agentura Velryba. Během předávání ocenění 25. dubna vystoupí populární moderátorka Lucie Výborná, zazpívá zpěvačka skupiny Monkey Business Tonya Graves a diváci uvidí rovněž tanečníky nejlepšího tanečního studia J.A.D. známého tanečníka Yemiho A.D. Mediálním partnerem je již tradičně Radio Zlín.