FOTOGALERIE Z HOLEŠOVSKÉ REGATY 2012

25.06.2012 | kategorie: Fotogalerie, Holešovská Regata, Radio Zlín, Top novinky, Úvod

Přinášíme Vám bohatou fotogalerii z HOLEŠOVSKÉ REGATY 2012, kde jste spolu s námi a naším partnerem DDM ASTRA Zlín strávili skvělý letní den i večer a zároveň tak s námi oslavili 20 let Radia Zlín.

SOUTĚŽ O DÁRKY A HRAČKY ALE TAKÉ FOTKY Z WEBKY HOLEŠOVSKÉ REGATY 2012 naleznete ZDE.

Pestrý program druhého ročníku Holešovské Regaty 2012 přilákal rekordní počet návštěvníků. Oproti loňskému roku se více než zvojnásobil. Nejenom hudební hvězdy jako např. Čechomor, Tomáš Klus nebo MIG 21, ale také bohatý doprovodný program jako soutěž netradičních plavidel,  přejezd přes vodní lávku či nejrůznější dětské atrakce si nenechalo ujít více než 8 tisíc malých i velkých návštěvníků.

Do oblíbeného „Mistrovství Holešova (a světa) v přejezdu vodní lávky“ se přihlásilo 30 soutěžících. Deset z nich přejelo celou lávku na poprvé a postoupili do druhého kola, které se už jelo na čas. Vítěz nakonec lávku nad vodní hladinou překonal za 4,5 sekundy. Zdravíme také plavidlo FORMULE 1 z Bystřice p. L.

Z 19 plavidel získala od poroty nejvíce hlasů Požární stříkačka Máňa. Vítěznou trofej a odměnu ve výši 10 tisíc korun si nakonec odnesl Mojmír Doležel ze Zlína s rodinou, který vítěznou stříkačku Máňa sestrojil.

Celodenní program vyvrcholil koncertem kapely MIG 21 a desetiminutovým ohňostrojem nad vodní hladinou. Po něm se ještě návštěvníci bavili s kapelou Premier při pirátské tancovačce, která sobotní Holešovskou Regatu 2012 ukončila.