FOTO a VIDEO Bruslíme s hokejisty PSG Zlín!

11.12.2012 | kategorie: Fotogalerie, Hokejové středy, Radio Zlín, Úvod, Video

V sobotu 15. prosince budou mít fanoušci Beranů možnost si zabruslit s hráči extraligového týmu v rámci akce Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín, tato se koná na PSG aréně od 15.30 hodin. Fanoušci získají možnost v rámci dvouhodinové akce si vyzkoušet dovednostní soutěže ve střelbě na brankáře, popovídat si s hráči nebo získat jejich podpisy v rámci autogramiády. Cena vstupného činí 40 Kč, vstupenky lze zakoupit v předprodeji od pondělí 10. prosince v pokladně v 1. patře zimního stadionu Luďka Čajky u paní Fagošové.

Brány PSG arény se v sobotu 15. prosince otevřou již v 15:15 hodin, samotná akce za účasti hráčů začne na samotné ledě o půl čtvrté. Na led vyjedou z řad hráčů Jakub Sedláček, Petr Holík, Petr Leška, Jaroslav Balaštík, Martin Hamrlík nebo Ondřej Veselý. Tito hráči budou fanouškům k dispozici coby sparingpartneři v překonání Jakuba Sedláčka, nebo v přesnosti střelby v jedné části plochy, v druhé části budu moci návštěvníci volně bruslit. „Prosíme fanoušky, aby si na akci nenosili své vlastní hokejky, nebudou s nimi v rámci bezpečnosti vpuštěni na led. Na dovednostní soutěže budou fanouškům hokejky zapůjčeny,“ řekl Tomáš Melzer, marketingový manažer PSG Zlín.
Dovednostní soutěže budou trvat cca 40 minut, poté bude následovat úprava plochy, při níž se bude konat autogramiáda zúčastněných hráčů. Návštěvníci se budou moci během pauzy občerstvit za symbolické ceny u cateringu, který zajišťuje restaurace Potrefená husa. Po úpravě ledu bude akce pokračovat volným bruslením za hudebního doprovodu v podání Radia Zlín. „Bude to fajn akce před Vánoci a koncem roku, na setkání s fanoušky se těšíme. Věřím, že zažijeme spoustu srandy, s fanoušky pokecáme a Sedlovi v bráně nasázíme co nejvíc branek,“ řekl s úsměvem na rtech kanonýr Beranů Jaroslav Balaštík.
Vstupenky se budou prodávat v předprodeji z důvodu omezené kapacity PSG arény. Ty bude možno zakoupit od pondělí 10. prosince v pokladně v 1. patře Zimního stadionu Luďka Čajky u paní Fagošové v časech od 9 do 12 a od 13 do 15 hodin.
Bruslenky na akci Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín neplatí! Vstup bude umožněn pouze s platnou vstupenkou.