Chris Norman (ex-Smokie) poprvé na turné v České republice!

13.04.2012 | kategorie: Radio Zlín
The_Hits_800x600

Fantastická zpráva pro fanoušky skupiny Smokie! Originální hlas této britské legendy, Chris Norman, míří na své první turné po České republice!

26.4. zamíří také do Zlína kde vystoupí se svým bandem v hale Euronics.

Autor a interpret desítek hitů, které bodovaly ve všech evropských hitparádách, ale také v USA i Austrálii. Stominutová show Chrise Normana a jeho doprovodné skupiny nese příznačný název „The hits tour 2012″. Na koncertě zazní největší hity Smokie (například Mexican Girl, Don’t Play Your Rock’n'Roll to Me, Living Next Door to Alice (v češtině tento hit přezpíval Karel Zich – Alenka v říši divů), Needles And Pins (v české verzi Václav Neckář – Mýdlový princ), Lay Back in the Arms of Someone, Oh Carol, Wild Angles, nebo legendární duet se Suzi Quatro Stumblin’ in (na koncertě jako duet s kytaristkou Stephanie Forryan). Pochopitelně, zazní i zásadní hity sólové kariéry Chrise Normana Midnight Lady nebo Some Hearts Are Daimonds. Hostem koncertů je talentovaná zpěvačka Zuzana Miková a dívčí skupina The Apples.

Nejčastěji jste jako oblíbenou skladbu napsali:

Midnight Lady, Stumblin´ In , Baby I Miss You nebo Living Next Door to Alice ( k tomuto songu nám Ilona připsala i toto: Protože má nádhernou melodii a krásný text… Skladba je o mladém muži, který je zamilovaný do dívky od vedle jménem Alice. Jeho láska je však neopětovaná, protože Alice po dlouhých 24 letech odjíždí limuzínou pryč. Mladému muži to zlomí srdce a začne přemýšlet, co s Alice prožil, proč odjela bez příčiny a že za 24 let nedokázal vyjádřit, co k ní cítí. Další postavou v příběhu je druhá sousedka Sally, která varovala mladého muže, že Alice nejspíš odjede a zároveň mu říká, že na Alice musí zapomenout. Sally je volná a nabízí mu sama sebe, ale mladý muž odmítá a tvrdí, že si nikdy nezvykne na to, že už nebydlí vedle Alice. Jako čeští fanoušci známe její úpravu v podání Karla Zicha a jeho Alenky v říši divů.)