27.10. Rybičky 48 a NOHOW ve Zlíně

25.10.2012 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
Nohow

I NAŠI MODERÁTOŘI UMÍ ZPÍVAT A HRÁT!

Zatím co někteří svůj pěvecký um drží za zavřenými dveřmi studia, Filip Bartek, jehož hlas pravidelně leze z beden rádia (např. TechNET atd), zpívá veřejně, hraje na kytaru a ještě si za to nechá platit! (No co?! Párek s hořčicí je v době krize taky platidlo).

Přijďte si Filipa a jeho kapelu NOHOW poslechnout! Budete koukat, jak to kluci umí rozbalit na pódiu! Příležitost budete mít 27. 10. v Masters Of Rock Café ve Zlíně na narozeninové párty české pop-punkové jedničky jménem Rybičky 48 a jejich „10 LET TOUR“ v rámci oslav 10tého výročí založení kapely!!!

Radio Zlín, jako mediální partner, Vám nabízí, v rámci 20tých narozenin, lístky ZDARMA. Poslouchejte naše vysílání a sledujte náš LÍSTKOMAT!

Něco málo o Rybičkách :-) :

Přestože jsou kluci stále mladí a krásní, je tomu už 10 let, kdy odehráli svůj první koncert. Proto chystají na podzim velkolepé turné „10 LET TOUR“ a zastaví se i u nás v klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně. Na svém turné dokonce odehrají svůj jubilejní 700 koncert! První koncert Rybiček 48 proběhl 22.11.2002 v kutnohorském klubu Česká 1 se skupinami Laxans, Nawzdory a Agarwean. I když kluci udělali kapelu jen na jeden koncert, kamarádům se tak líbil, že udělali i další koncerty a dokonce v lednu 2003 natočili první demo. O rok později vydali první lisovanou desku s barevným bookletem „Krasnaja znova“. Následuje první videoklip k písničce „Plovárna“. Kluci začali posílat CD do různých soutěží a mezi úspěchy v tomto období patří např. vítězství v soutěži Udělej si svůj festival od Rock for People, 3.místo v Naději beatu na radiu Beat atd. V září roku 2005 jim známý folkový zpěvák Luboš Pospíšil nabídl spolupráci s vydavatelstvím Supraphon a pod touto značkou nahráli debutové album „Adios Embryos!“. Následuje spousta rozhovorů v rádiích, TV vystoupení, novinářských sezení, koncertů…Další desky, které Rybičky 48 nahrály patří „Amores Perros, Voe!“ z roku 2008, „Viva La Revolution“ z roku 2009 a zatím poslední deska „Deska roku“ z roku 2011.

Na svém kontě toho má tato kutnohorská partička opravdu hodně, a proto neváhejte a přijďte na pořádnou pařbu. Rozhodně to bude stát zato!!!

Vstupenky jsou k dostání v kavárně klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově, v Centrálním předprodeji vstupenek ve Velkém kině, v Golden Apple Cinema, dále v Record Music Uherské Hradiště, IC Kroměříž, Galerii Panský dvůr v Uherském Brodě, v Čedoku ve Vsetíně, v Tóny Distribuci v Přerově a v sítích www.ticketportal.cz, www.ticketart.cz a www.ticketpro.cz . Více informací na www.mastersofrockcafe.cz a www.rybicky48.cz