27.10. POPELKA ve Zlíně

15.10.2012 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
img_0719-1

Zlín – Zimní stadion Luďka Čajky – 27. 10. 2012 a 28. 10. 2012
V rámci 20. narozenin Radia Zlín, rozdáváme vstupenky. Máme celkem 4×2 lístky, tak pozorně posloluchejte naše vysílání i web. Přejeme hodně štěstí.

Do Zlína přijíždí kouzelný muzikál na ledě POPELKA. Návštěvníci muzikálu se mohou těšit na překrásné dobové kostýmy, fascinujicí světelnou show, filmovou projekci, kouzelné efekty, doplněné kouzelnou animací, české herce a zpěváky a na sólisty a krasobruslařský sbor ze sedmi zemí světa. Autorem muzikálu Popelka na ledě je Jindřich Šimek, hudbu složil Petr Malásek. Nenechte si ujít jedinečný muzikál na ledě, ve kterém uvidíte účinkovat své oblíbené herce, zpěváky a krasobruslaře ze sedmi zemí světa. Očarují Vás nejen kouzla, velkolepá scéna, překrásné kostýmy, ale především fantastická atmosféra, kterou si ponesete v sobě ještě několik dnů po zhlédnutí představení. Neváhejte a využijte jedinečné příležitosti stát se opět na chvíli dítětem a kouzlem se ocitnout v pohádkovém příběhu, kde láska je nad všechna kouzla. V představení, které se odehrává současně na jevišti i na ledové ploše, vás čekají dobové kostýmy, krásná hudba i profesionální kouzelnické efekty. Dominantou představení je variabilní pohádková scéna doplněná fascinující světelnou kompozicí a technicky perfektní filmovou projekcí na velkoplošném plátně 16x6m. Představení je nabité hereckými, pěveckými i bruslařskými hvězdami. To vše dělá z této show světový unikát.

scénář a režie - Jindřich Šimek

hudba – Petr Malásek

texty písní – Václav Kopta

Účinkují:

Popelka / Zpívá a mluví Lucie Bílá / bruslí Jelena Jovanovič

Princ / Zpívá a mluví Ondřej Ruml / bruslí Konstantin Gavrin

Účinkují také:
Jiří Korn, Josef Vojtek, Martin Dejdar, Dalibor Gondík, Dana Morávková, Leona Machálkková, Adéla Gondíková, Hana Křížková, Vlastimil Harapes, Sabina Laurinová, Martin Pošta a další….

Dále účinkuje 40ti členný KRASOBRUSLAŘSKÝ SBOR – v čele se sólisty předních evropských a světových krasobruslařských show.

Termíny představení:
sobota 27.10.2012, 14:00 a 18:00 hod.
neděle 28.10.2012, 15:00 hod.

Termíny vystoupení
Účinkující