23.6. Fotbálek u Majáku

15.06.2012 | kategorie: Radio Zlín, Top novinky, Úvod
MAJÁK-CUP-2012-web

Amatérský fotbalový turnaj MAJÁK CUP 2012, proběhne již po čtvrté v sobotu 23. 6. 2012, ve Zlíně na hřišti U Majáku

- Turnaj je přátelský, pro zábavu a vyžíznivění, cílem není zvítězit, ale zahrát si fotbálek a neublížit si. Příliš tvrdá nebo záludná hra nebude akceptována, hráč (příp. celé mužstvo) může být pořadatelem z tohoto důvodu z turnaje vyloučen.

- Turnaj je pro osm mužstev. Každé mužstvo složí zápisné 500 Kč, v jehož rámci obdrží přiměřené občerstvení pro 8 hráčů zdarma.

- Mužstva jsou rozlosována do dvou skupin po čtyřech, v nich bude hrát každé s každým, první dvě mužstva z každé skupiny postoupí do semifinále, vítězové semifinále pak do finále. Mužstva, která nepostoupí ze skupin, budou hrát o umístění.

- Hrát se bude 2 x 10 minut s přestávkou, na umělé trávě (optimálním obutím jsou turfy, kopačky s tvrdými kolíky nejsou povoleny), na velké (házenkářské) branky standardním fotbalovým míčem, v sestavě brankář + čtyři hráči v poli, střídání je možné. Utkání bude řídit rozhodčí, který před zahájením turnaje upřesní pravidla hry.

- Začátek turnaje bude v 9:00 h, předpokládaný konec a vyhlášení výsledků v 18:00 h. Rozpis zápasů bude vyvěšen den předem, minimálně 15 minut před zahájením svého utkání musí být mužstvo připraveno u hřiště.

- Na veřejném prostranství u hřiště U Majáku je v době konání turnaje oficiálně povolena pouze konzumace alkoholických nápojů zajištěných pořadateli akce, dodržování bude kontrolováno orgány města a porušení této podmínky některým mužstvem či jednotlivcem může skončit i některou z následujících sankcí: pořádkovou pokutou od městské policie, vyloučením mužstva z turnaje nebo i zrušením celého turnaje.

Akci pořádá Komise místní části U Majáku a Filmové ateliery ve spolupráci s Rodinným centrem Kamarád – Nenuda o.s za mediální spolupráce Radia Zlín – hrajem s Vámi :-) .

Seznam účastníků fotbalového turnaje Maják Cup 2012

Mužstvo: Kapitán nebo šéf:
Majáčtí pardáli Jiří Lutonský
Dřevostav Petr Kratina
FC Včelín Petr Mikel
Majáčani Tonda Kučera
Horní Lhota Martin Plšek
FC Barcelona Petr Svozil
AC Maják Jiří Schejbal
Lapp Lions Martin Sedláček

Mediálním partnerem je Radio Zlín.