23.10. ZDENĚK IZER a ŠÁRKA VAŇKOVÁ

20.10.2012 | kategorie: Úvod
Izer_Vankova

ZDENĚK IZER a jeho zbrusu nový pořad

„Turné 4 můstků“ premiérově ve Zlíně!

V úterý 23. října vás od 19:00 hodin v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově bude bavit jeden z našich nejlepších a nejpopulárnějších bavičů – Zdeněk Izer. Tentokráte se svou novou zábavnou talkshow „Turné 4 můstků“.

Spolu se svým hostem, krásnou zpěvačkou Šárkou Vaňkovou, pro Vás připravili cca 80-ti minutovou fantastickou show, při které nezůstane jedno oko suché. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. To vše v živém podání, bez jakéhokoliv playbacku, doplněné nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!)

Tak neváhejte a přijďte se pobavit v úterý 23. října v 19:00 hodin do klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově na premiéru talkshow, při které se budete válet smíchy!!!

Radio Zlín, jako mediální partner, Vám nabízí, v rámci 20tých narozenin, lístky ZDARMA. Poslouchejte naše vysílání a sledujte náš LÍSTKOMAT!

Někteří posluchači už posílají vtípky:

Ludmila :
Leží takhle pár v posteli a ženská říká:Já bych rádaměla větší prsa.“.“Tak si je zkus třít toaletním papírem.“"Toaletní papír? Co by to jako mělo dělat?“"No to nevím, ale koukni, co ti to udělalo sprdelí.:-)

Markéta:
Muz a zena, kteri se nikdy predtim nevideli, se setkaji v jednom kupe luzkoveho vozu. Po prvotnich rozpacich se dohodnou, ze zena bude spat na hornim luzku, muz na tom spodnim. Uprostred noci se zena vzbudi a budi muze: „Prosim vas, prominte, ze otravuji. Mohl byste jit pozadat pruvodciho, jestli by nemel nejakou deku navic?“ Muz povida s leskem v ocich: „Mam lepsi napad. Co si zahrat na to, ze jsme manzele..“ Zena se usmeje:  “No, vlastne proc ne.“ A muz na to: „Dobre, tak neotravuj a jdi se zeptat sama.“

Dominika:
Po jednom velkém výpadku proudu si povídají dva policajti: „Představ si, seděl jsem dvě hodiny ve výtahu.“
„To nic není, já musel celou tu dobu stát na eskalátorech.“

Miloš:
Pepíček: „Tatínku, dnes jsem ušetřil 10 korun!“"Jo, a jak?“"Běžel jsem celou cestu do školy za autobusem.“"Tak zítra běž za taxíkem, ušetříš dvě stě

Přijde vysmátý chlapec k dívce a povídá:
„Řeknu ti vtip, ze kterého ti upadnou obě kozy!“
Poté se zadívá na její hruď a pokračuje:
„Aha, ty už jsi ho slyšela…

Řidič nabere stopařku,blondýnku. Na odpočívadle zastaví a začne z ní zuřivě sundávat kalhotky. Blondýnka se přitom neustále směje.- „Čemu se tak řechtáš?“ – „Ale,já jen že vám ty kalhotky budou malé.“

Blondýnka porodí dvojčata a na pokoji neustále pláče. Přijde tam sestra a ptá se jí:  “Proč pláčete?“ „Nevím, s kým mám to druhé!“

Josef:
Z řad menšiny…  LACO:   Zdar Dežo.  DEŽO:     Vitaj Laco. Ako sa máš?  LACO: Aj dobře… mame novy zariadený byt, telku, nove auto…  DEZO: A prečo si taký smutný, keď máš toľko nových vecí?  LACO: Nevim kde ich manželka zobrala.  Dežo se zamyslí: Tie počúvaj nemá tvoja žena milenca?  LACO sa zaraduje:  To ma nenapadlo. A ja kokot som sa zlakol že začla robiť.