22.6. LUCIE BÍLÁ ve ZLÍNĚ

19.06.2012 | kategorie: Držíme s Vámi, Handicap, Radio Zlín, Top novinky, Úvod, Video
Lucie_Bila-WEB

V pátek 22. června se bude konat v Kongresovém centru ve Zlíně Benefiční koncert pro „HANDICAP(?)“ Zlín. Tato regionální nezisková organizace tak oslaví 20. výročí svého založení. Koncert začíná v 19:00 hodin a již od 18:00 hodin bude ve foyer Kongresového centra probíhat doprovodná akce. Na podiu velkého sálu Kongresového centra vystoupí Lucie Bílá s Filharmonií Bohuslava Martinů a kapelou F dur Jazzband. Cena vstupenky je 350,- Kč. Rezervovat vstupenky můžete na www.filharmonie-zlin.cz nebo zakoupit přímo v pokladně Kongresového centra.

„Letošní koncert je především veřejnou oslavou 20. narozenin organizace a zároveň poděkováním všem, kteří organizaci podpořili a podporují finančně nebo svou prací“ přiblížil ředitel organizace pan Aleš Chudárek. „Během dlouhých dvaceti let se v „životě“ organizace vystřídaly pro stovky uživatelů služeb desítky pracovníků, zaměstnanců i dobrovolníků. Bez jejich obětavosti by nemohl „HANDICAP(?)“ Zlín sloužit svým klientům tak dlouho a tak spolehlivě“, dodal.

Výtěžek Benefičního koncertu bude použit na zajištění terénních sociálních programů a akcí klubu dětí a mládeže a podpoří tak další provoz sdružení. „Letos to budeme skutečně potřebovat“, prozradil Aleš Chudárek. „Předpokládaný rozpočet organizace je 6 mil. Kč a příspěvky od poskytovatelů dotací a od uživatelů tvořit jen 4/5 rozpočtu. Vlastními silami potřebujeme získat ještě asi 1,2 mil. Kč pro plynulé zajištění provozu všech služeb“.

Občanské sdružení „HANDICAP (?)“ Zlín vzniklo v roce 1992. Cílem sdružení je rozvoj podpory a pomoci pro lidi s postižením a seniory. „HANDICAP(?)“ Zlín poskytuje terénní sociální služby osobní asistence a dopravní služby imobilním. Dále organizuje volnočasové aktivity pro děti a mládež s postižením i bez postižení.

Zaručený návod „Jak se stát KLIKAŘEM“!
Doporučuje 10 z 10 klikařů. Odešlete dárcovskou SMS zprávu ve tvaru DMS KLIKA na tel. 87777 a rázem patříte mezi KLIKAŘE. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. Projekt DMS provozuje Fórum dárců – cena DMS je 30 Kč; HANDICAP Zlín z této ceny obdrží 27 Kč. Děkujeme.

Radio Zlín podporuje „HANDICAP(?)“ Zlín.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

PLAKÁT

Kdo by chtěl vidět sestřih z posledního tábora našeho klubu dětí – může tady: