FOTOGALERIE AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL PRO SLUNEČNICI

18.06.2012 | kategorie: Držíme s Vámi, Fotogalerie, Radio Zlín, Slunečnice, Úvod, Video


Ve středu 20. června 2012 se změnila Netradiční tréninková kavárna Slunečnice v aukční síň. Při dobročinné zahradní aukci uměleckých děl jste si mohli vydražit skutečný umělecký skvost od renomovaných umělců z celé ČR a zároveň uděláte dobrou věc.

Výtěžek poputuje na podporu Integrovaného centra Slunečnice, které poskytuje sociální službu a zaměstnává osoby s mentálním a kombinovaným postižením na chráněných pracovních místech. Konkrétně bude výtěžek využit na rekonstrukci bezbariérového sociálního zařízení (WC, toalety) v Integrovaném centru Slunečnice. Cílem rekonstrukce je zkvalitnit prostor tak, aby vyhovoval jak našim klientům a zaměstnancům s tělesným postižením, tak také hostům kavárny Slunečnice, kterými jsou především maminky s malými dětmi.

Záštitu Dobročinné zahradní aukce převzal primátor města Zlína MUDr. Miroslav Adámek.

Moderátorskou dvojici vytvoří úspěšná divadelní a filmová herečka Petra Hřebíčková a oblíbený herec Městského divadla Zlín Luděk Randár.

Autoři uměleckých děl:

Simona Blahutová, František Evžen Kunst, Jana Dočkalová – Kobzáňová, Jaroslava Fišerová, Romana Hrnčířová, Marcel Hubáček, Matouš Hujíček, Kateřina Janošíková, Jsf Abb, Jana Jurášková, Tomáš Komínek, Antonín Kostka, Milan Kostka, Daniel Krejbich, Michaela Masařová, Michal Mecner, Kamil Mikel, Bohumil Nečas, Ladislav Pálka, Jadran Šetlík, Drahomír Vančura, Jiří Váp, Bořek Zeman, Jana Zwinsová.

Všem ochotným umělcům, kteří svá díla do aukce darovali, srdečně DĚKUJEME…

Umělecká díla můžete shlédnout v katalogu uměleckých děl, ve fotogalerii na webových stránkách www.slunecnice.us nebo na facebookových stránkách Netradiční kavárny Slunečnice.

Odkazy:

Katalog uměleckých děl

Google – foto

Facebook – Sluečnice

Facebook – event

www.slunecnice.us

Leták aukce 2012 – aktuální verze

Podpořili nás: