Zlín se přemění v muzikálové Chicago

26.10.2011 | kategorie: Divadlo, Top novinky
Chicago

Jako každý rok nabízí zlínské divadlo představení od svých kolegů z Městského divadla Brno. Tentokrát se můžeme těšit na strhující muzikál Chicago v režii Stanislava Moši plný jiskřivého humoru, nadsázky, mrazivé atmosféry, jazzu a hereckých hvězd. Rychle se plnící Velký sál skýtá ještě dostatek vstupenek na tuto jedinečnou podívanou, která bude k vidění v úterý 1. listopadu v 19 hodin.

Krimi muzikál Chicago má všechno, co činí broadwayské produkce výjimečnými – až pohádkový příběh o slávě, štěstí, kráse, bohatství a láskách, to vše propojeno nesmrtelnými hity doprovázenými dech beroucími tanečními čísly.

Satirický muzikál, kritizující zkorumpovanou a zločinem a jazzem prodchnutou společnost dvacátých let v Chicagu podle hry Maurine Dallas Watkinové napsali Bob Fosse a Fred Ebb s hudbou Johna Kandera. Hlavní postavy, vražedkyně a po slávě toužící krásky Velma Kellyová (Svetlana Slováková / Ivana Vaňková) a Roxie Hartová (Radka Coufalová / Ivana Skálová) se setkávají v ženské věznice a s pomocí proslulého advokáta Billyho Flynna (Petr Gazdík / Dušan Vitázek) všemi (především ženskými) zbraněmi zde bojují o přední stránky novin a titul „vražedkyně týdne“.

O vstupenky na tento famózní muzikál budeme v Radiu Zlín hrát ve čtvrtek a pátek. Zkuste štěstí!

Do Chicaga se teď můžete přenést díky filmovému traileru…