VYHRAJTE POKOJÍČEK SVÝCH SNŮ ZA 60.000,-

16.11.2011 | kategorie: Soutěž BOBÍK, Soutěže s Radiem Zlín, Top novinky
Nábytek Bobík

Rádi byste obměnili váš dětský pokojíček za nový, moderní, naprosto dle vašich představ? Tak si jej namalujte a vyhrajte! V listopadu hrajeme o dětský pokojíček dle vašich představ v hodnotě 60 tisíc korun! Vyhrát můžete také LCD televizi nebo obrovského plyšového medvěda. V dílčích vyhodnocovacích kolech každý pátek (4., 11, 18. a 25.11.) hrajeme o další báječné ceny: nástěnné hodiny, deštníky, slevové poukazy, pexesa aj.

Nechte vaše děti namalovat jejich vysněný pokojíček – a nemusí být realistický, mohou pustit uzdu fantazii a pokojíček může být pohádkový, podzemní, v korunách stromů, kosmický… Může být různých tvarů a barev.

Obrázek nejlépe formátu A4 pošlete do rádia buď poštou na adresu

Radio Zlín, Mladcová 400, 760 01 Zlín

nebo e-mailem na

K obrázku vždy připište (na druhý list nebo do e-mailové zprávy) celé jméno autora obrázku, jeho věk, celou adresu a telefonní kontakt (rodiče). Můžete připsat i pár vysvětlivek k obrázku.

Vybrané obrázky vystavíme zde na naše stránky ZDE a Facebook a každý pátek jich naše rádiová porota několik ohodnotí. Ve finále (v pátek 2. prosince) budou obrázky hodnotit zástupci společnosti Nábytek Bobík, proto i když nevyhrajete dílčí cenu, jste stále ve hře o hlavní výhry!

Obrázků můžete poslat i více, klidně každý týden.

Pozn.: Pokud obrázek pošlete e-mailem, uchovejte si originál, který bude nutný k doložení.

Výhry do soutěže věnovala společnost Nábytek Bobík vyrábějící nábytek pro domácnost, kanceláře, školy a školky.
Podívejte se, jak báječně může vypadat i váš nový dětský pokojíčekVítězné obrázky prvního semifinále 4.11. a velkou fotogalerii naleznete ZDE

Vítězné obrázky druhého semifinále 11.11. a velkou fotogalerii naleznete ZDE

Vítězné obrázky třetího semifinále 18.11. a velkou fotogalerii naleznete ZDE v průběhu pondělí 21.11.

První losování semifinále 4.11.